Новинки COLOURPOP | Ultra blotted lip

Colourpop – один з небагатьох брендів, який завжди є у моєму списку захцянок. А все тому, що швидкість, з якою вони презентують нові колекції є значно вищою, ніж та, з якою вони встигають до мене долетіти. Якщо у Вас є хоч одна біленька шайба чи рідка помадка, то знаєте, що якістю і розмаїттям кольорів вони вміють тішити 🙂 Поки на їх сайті з’являються нові смаколики, а мій вішліст тихенько росте, я покажу Вам майже гарячі новинки від марки – Ultra blotted lips.

Знаєте, що найбільше штовхає мене до імпульсивних покупок? Чарівний напис Out of stock на сайті. Споживча логіка залізна: якщо продукт розкупили, то значить, що він популярний, тобто гарний за якістю, і він мені ну дуже треба вже і зараз. Хоч я постійно намагаюсь боротись з таким ідіотичним мисленням, чомусь на мальовидло від Colourpop бій не поширюється. Тому, коли я побачила ось такі справи на екрані, то вже знала, що Ultra blotted lips мені дуже потрібні. Бажано, у кількох відтінках:

Але спершу розберемось – що ж таке ті ultra blotted lips?

Ultra Blotted Lip A medium coverage matte lipstick that creates a soft, diffused look. It is completely transfer-proof and long-wearing but also lightweight and comfortable. No cracking or flaking! Leaves lips smooth and fresh.

Сайт Колорпопику каже, що це – матова помада з середньою щільністю покриття, яка має високу стійкість, але є легкою та комфортною на губах. Також виробник нам обіцяє м’який, майже “розсіяний” тінт на губах та гладеньку поверхню без жодних лущень впродовж дня.

Коштує така неземна краса 6$ за 3 г продукту (непогано!). Якщо у Вас є хоч одна рідка помадка Colourpop, то мабуть знаєте, що змалювати цілий її тюбик дуже важко через насиченість пігменту та гарне нанесення.

Зроблені помадки у США, мають 1 рік терміну придатності та є спакованими у типові для марки пластикові тюбики з патичками-аплікаторами. Пластик, до речі, доволі добротний: мої помадки вижили після падіння зі столу на плитку. От тільки з часом усі написи-маркування стираються.

Над кольорами я довго не думала – разом з Irablogging ми замовили кілька красунь за принципом “одну рожеву нюдову, одну коричневу, одну яскраву”, а вже потім посвотчили і поділились відтінками 😀 Так в мене опинились Slide i Doozy.

Обидва відтінки на перший погляд здаються дуже яскравими і насиченими в тюбиках:

Ось Doozy – теплий теракотовий відтінок:

До речі, дозатори у помадках Colourpop дуже пристойні – можна легко набрати будь-яку кількість продукту і не перейматись, що десь щось потече.

А ось Slide – холодний трояндово-рожевий колір:

Поки свотчі мокрі, ці помадки виглядають, наче блиск для губ: вони не надто пігментовані, але доволі рівномірні в нанесенні.

До слова про нанесення – в абсолютно всіх відеосвотчах ютубери легко мазюкають ultra blotted lips, потім хвацько стуляють губки докупи і вуаля – прекрасне покриття і красивий колір. Насправді все трохи не так: ці помадки є дуже слизькими за текстурою, тому можуть рухатись туди-сюди і клеїтись (!) самі до себе. Тобто, якщо рівномірно намалювати губки і стулити їх докупи, то середина вуст залишиться без помади. У кілька шарів наносити її теж не варто – вона почне відпадати крихітними лушпайками.

Посередині – сатинова сестра моїх помадок. От з нею справи зовсім інакші – після нанесення вона нікуди не рухається.

Ось свотчі усіх трьох в сухому вигляді – ultra blotted lips нагадують легку матову хмаринку:

Щоб уникнути всіляких лисин і нерівномірностей, треба намалювати губи і стояти з відкритим ротом, поки вони не висохнуть. Я навіть не жартую 😀

Ось Slide (більш-менш рівномірно нанесений):

А ось Doozy – тут я вже не втерпіла, мені набридло стояти з качиними губками і чекати, поки висохне помадка, тому посередині губ видно лисинку:

Загалом, попри такі незручності нанесення, помадки виглядають доволі цікаво – так, наче рідина висохла до пудрового фінішу. Хоч виробник обіцяє тотальний комфорт і легкість, ultra blotted lips є доволі відчутними на губах і можуть дещо стягувати шкіру. Стійкість – середня, переживе каву-тістечко.

Для чіткішого контуру і насиченого кольору Colourpop радить обвести губи олівцем і тоді нашарувати помадку. Таким чином вона стане трохи слухнянішою. Але, як на мене, тоді сама ідея цього продукту як легкого матового тінту нівелюється.

Такими виявились ці дві красуні із серії ultra blotted lips – цікавими, незвичними і трохи примхливими. Але моєю найулюбленішою формулою помад Colourpop залишається ultra satin lips – вони насичені, комфортні і стійкі. Словом, хочу ще сатинок 🙂

А який Ваш улюблений продукт марки?

Побачимось 😉