No Makeup Makeup | Макіяж без макіяжу

Привіт! От вгадайте, про який макіяж я вирішила написати пост? Даю маленьку підказку: він легкий, нейтральний та майже непомітний 😉 А ще це – мій улюблений варіант для лінивих вихідних або походів на закупи чи в кіно. Тож сьогодні будемо робити no makeup makeup! 😉

“Макіяж без макіяжу” може бути дуже різним: від краплі консилера під оченятами до повного комплекту засобів. Також це залежить від рис обличчя – якщо у Вас темні вії чи яскраві губи, можна цілком обійтись без туші чи помади. Я ж без мейку виглядаю невиспаною міллю, бо маю досить світлі вії і бліду шкіру. Щоб додати обличчю контрасту, моєму личку потрібні чіткі брови, трохи рум’ян та консилера.

Але все починається з бази 😉

Крок 0. Підготовка шкіри

Я не люблю вмиватись водою вранці, тому для цього використовую міцелярку. Після цього наношу улюблену сироватку з вітаміном С Mad Hippie, чекаю, поки личко все всотає і поверх неї мазюкаю зволожуючий крем. Наразі тестую Tender Emulsion від Eisenberg 🙂 Такий крок робить мою шкіру гладенькою та зволоженою, і я сміливо можу використовувати тональний з легким покриттям.

Крок 1. Тональний

Цілком довільний крок – якщо Ви не любите тональні, можете цілком без них обійтись. Мені подобаються BB і СС креми (зокрема, покриттям і фінішем), тому я вирішила тоненьким шаром нанести майже легендарний на блогерських просторах IT Cosmetics CC cream. Фото до і після, на жаль, не буде, бо я приберегла їх для окремого посту 😉

Крок 2. Брови

Зізнаюсь: я люблю досить чіткі розчесані брівки навіть у найбільш мінімалістичному макіяжі. Вони гарно обрамлюють обличчя і роблять погляд більш відкритим; кром того, текстурні бровані – це краса-краса 🙂 Свої я заповнюю коричневими тіньками з холодним, майже попелястим підтоном (Freedom Brow Duo), і закріплюю прозорим гелем (Pixi Brow Tamer).

Крок 3. Очі

Для оченят я зробила цілий невеликий пікторіал нижче 😉

Як правило, я наношу базу (Milani Eye Primer) та двома матовими відтінками (світлим та темним у тріо від Paese) ледь скульптую заломлення повіки, щоб додати трохи контрасту.

Крок 4. Консилер

У цій категорії улюбленців у мене два – Catrice Liquid Camouflage у відтінку 005 та L’Oreal Lumi Magique 01 Light (про який я теж ще напишу 😉 ). Перший дуже гарно замальовує кола під очима, але може виглядати дещо сухим; другий же не впорається з синцями, зате має красивий вологий фініш. От вкупі вони – dream team 🙂

Крок 5. Пудра

Якщо у Вас суха або нормальна шкіра, цей крок можна пропустити. У мене вона комбінована і схильна своїм жирзаводиком руйнувати мейк, тому усе личко я ретельно припудрюю легкою вуалькою (у мене – Givenchy Poudre Lumiere).

Майже готово:

Крок 5. Рум’яна

Я б сказала, це – найважливіший крок з усіх, бо рум’янка вмить можуть зробити личко свіжішим (останні років зо 5 я без них з дому не виходжу).

Великий пензлем я нанесла персиково-рожевуватий відтінок (Artdeco Tabot Runhof) від щічок до скронь:

Крок 6. Хайлайтер

Цей крок теж залежить цілком від Ваших особистих вподобань. Якщо не любите сяйликів, можете спокійно його пропустити. Мені ж подобається сяяти так, щоб було видно з МКС 😀 Щоправда, для таких легких макіяжів я використовую трохи ніжніший хайлайтер, як от Goddess of Faith – він створює делікатне, майже “вологе” на вигляд сяйво.

Майже всі хайлайтери я наношу пензликом Setting Brush від Real Techniques.

Крок 7. Туш + помада

Останні контрасні штрихи – туш (в ідеалі мала б бути коричнева, але я люблю чорну або синю) та помадка у стилі my lips but better.

У мене це туш Tarteist від Tarte (вона робить війки пухнастими, але природніми) та помада Rimmel by Kate 45 з їх нюдової серії.

А ось і готовий образ:

Найбільше у ньому мені до вподоби те, що видно всілякі дрібні особливості, як от веснянки, але личко красиве і виспане 😀

І ще:

Таким є мій макіяж без макіяжу – сподіваюсь, Вам було цікаво побачити щось трохи менш кольорове, ніж зазвичай 😀

А яким є Ваш no makeup makeup? Без яких продуктів не уявляєте свій макіяж?

Побачимось 😉