Пресовані тіні Colourpop – багато галасу з нічого | Свотчі + враження

Привіт! Поки паски-ковбаски чекають своєї черги, ми з Ольцею хочемо потішити Вас новенькими смаколиками від фантастичної доступної марки Colourpop. Кілька місяців тому їм співали оди чи не усі б’юті-гуру планети, називали накращими продуктами на бюджетному ринку і просто розривали медійні простори яскравими свотчами. Саме так, до нас нарешті допливли пресовані тіньки Colourpop (за що величезна подяка феям з Pick it Up). Чи справді вони настільки легендарні? Подивимось 😉

Відразу скажу – на сайт Colourpop я заходжу частіше, ніж на власний блог, і тихенько пускаю слюні. Цей бренд настільки швидко штампує нові колекції та колаборації, що я навіть не встигаю їх записувати до свого списку захцянок. Майже все, що випускає марка, мені подобається, бо продукти поєднують в собі три найважливіших для мене фактори – ціна + якість + барвистість (угу, я настільки люблю все ядерно-яскраве, що це для мене є окремим критерієм).

Colourpop є найбільш відомим завдяки свої унікальній формулі кремових тіней (у білих шайбочках) – вони є дуже легкими в нанесенні і водночас надзвичайно пігментованими. Цього року марка вирішила зробити крок вбік доволі насиченого ринку пудрових (пресованих) тіней та промацати там свою нішу. Чи вдалось їм це? Обов’язково дочитайте пост 😉

Упакування

Усі пудрові тіньки Colourpop приїжджають запакованими у картонний конвертик, тиснений зірочками та лого бренду.

На упакуванні вказана країна-виробник, кількість продукту, але традиційно відсутній склад (от чому Colourpop так не любить нам розповідати, з чого складаються їх продукти?).

Сам рефіл живе всередині окремого пластикового контейнера, який запобігає можливим пошкодженням під час транспортування.

Кольори

На сайті марки є сила-силенна відтінків, деякі з них нові, деякі – розпродані. Щоб у тому всьому розібратись та вибрати кілька тіньок, треба запастись терпінням і часом. До речі, свотчі на сайті не завжди є достовірними, тому краще гуглити та дивитись живі фото.

Собі я вибрала 5 барвистих тіньок – 2 матові та 3 шиммерні (suprise-surprise).

Ціна / кількість продукту

Кожен з рефілів містить або 1.5 г продукту (згідно стікеру внизу тіньки), або ж 1.2 г (згідно напису на картонному конверті). Зважити не мала нагоди, тому будемо умовно вірити в порядність Колордупика і вважати, що там таки є 1.5 г.

Коштує один рефіл 5$ і при купівлі чотирьох Ви отримуєте невелику картонну палетку з магнітною стрічкою. Хоч бренд є доволі бюджетним, 5 баксів за 1.5 г продукту – це зовсім недешева ціна (рефіли MAC зараз коштують 6$ за таку саму кількість продукту, причому MAC є професійно-орієнтованою маркою).

Як порахувала Ольця, 1 г цих тіньок коштує 3.3 $, тоді ж як наші улюбленці з палетки Modern Renaissance4.2 $ (ABH – бренд значно вищого цінового сегменту). Якістю вони суттєво відрізняються.

Перша тінька, яку я давно хотіла, – Paper Tiger. Цей тигрик має унікальний гірчично-жовтий відтінок:

Ще один барвистий матовий малюк – лососево-кавуновий (ото поєднання) Wait For It.

Як же без дуохромів? Рожево-золота тінька Come And Get It теж довгенько жила у моєму списку захцянок.

І знову дуохром – зелено-золотиста красуня Up and Up:

Просто дуже красивий синій металік – Backseat:

Свотчі

А ось і смугастий звір – свотч зліва зроблений пальцем, справа – пензлем. Кхе-кхе.

Перше враження – матові тіні дуже пігментовані та слухняні. А от металіки…

… За такі металіки Колорпоп мав би дістати по дупці. Пальцем вони наносяться посередньо, пензлем взагалі не хочуть слухатись. Щоб трохи врятувати ситуацію та розвіяти свій густющий сум, я нанесла їх мокрими. Як виявилось, то єдиний варіант зробити їх максимально насиченими.

Свотч: зліва – пальцем, посередині – сухим пензлем, справа – мокрим пензлем.

Ще Колорпопівські рефіли мені щось дуууже нагадали:

Ці тіньки мають точнісінько такий самий розмір, як старі кругленькі рефіли від Inglot (пам’ятаєте?):

Двійники

Я не була б собою, якби не купила хоч один відтінок, який в мене вже є.  На рожево-золотистий дуохром у моїй колекції виявились схожими аж три інші тіньки!

Усі вони дещо різні (*гладить себе по голові*), але не настільки, щоб мати всі 4 у колекції.

Макіяж

Традиційно, я вирішила, що 5 абсолютно різних кольорів і текстур в одном макіяжі – це нормально, і намалювала щось таке:

Лайнер, до речі, теж Колорпоп (відтінок Best O):

Дві матові тіньки я розтушувала у заломленні повіки, нанесла рожевенький дуохром у центр та зелену тіньку у внутрішній кутик, нижню повіку підкреслила яскраво-синім відтінком Backseat.

Враження

За майже два тижні використання я так і не зрозуміла, чи подобаються мені ці тіньки. По-перше, якість різних відтінків може бути кардинально іншою (обережно – паршивці!). По-друге, вони не надто підходять для складних макіяжів (що є характерним для усіх тіней Colourpop) – при ретельному розтушовуванні яскравість кольору втрачається і доводиться додавати пігменту, щоб не розтушувати тіньки в нуль.

Про металіки я вже писала – бажано наносити тільки мокрими пензликом з густим ворсом. За текстурою тіньки доволі хороші – не надто сухі і не надто м’які. Стійкість теж дуже пристойна, але після 5-6 годин вони починають дещо бліднути.

Чи вартують вони 5$ за тіньку? Однозначно ні. Як на мене, краще купити палетку ABH або ж рефіли Inglot, MAC чи Makeup Geek. З п’ятірки, яку я придбала, можу порадити дві матові тіньки та синій шиммер (суто за колір).

Мало не забула – накладку з 4 тіней можна віддерти пилочкою для нігтів (вона приклеїна двостороннім скотчем) і тоді в магнітну палетку влізе цілих 10 (!) рефілів!

Більше тіньок і вражень чекають Вас в Ольціному пості – тиць 🙂

Дякую, що читаєте Блискітку ❤

Веселих свят та смачних пасочок 🙂