Face Coating Angel Cushion від Secret Key – темний корейський ангел

Чи любите Ви корейську косметику? Я її обожнюю, хоча ще не до кінця розумію, як їм вдається запхнути в одну маленьку баночку 50+ складників і назвати це відьомське звілля "бібі-кремом". Щоправда, маю я одну страшну таємницю: терпіти не можу всі ці помідори/панди/банани/яблука, в які так старанно пакуються корейські масочки і креми, вони мені здаються цілком безглуздими (тут має бути зображення з похмурим котом). А от кушони мені дуже подобаються :)

Чи любите Ви корейську косметику? Я її обожнюю, хоча ще не до кінця розумію, як їм вдається запхнути в одну маленьку баночку 50+ складників і назвати це відьомське зілля “бібі-кремом“. Щоправда, маю я одну страшну таємницю: терпіти не можу всі ці помідори/панди/банани/яблука, в які так старанно пакуються корейські масочки і креми, вони мені здаються цілком безглуздими (тут має бути зображення з похмурим котом). А от кушони мені дуже подобаються 🙂

Взагалі, кушон – то губка з тональним, запакована з контейнер з тісною кришечкою. З’явились вони у Кореї ще у 70х (якщо гугл мене не обманює) і аж через 40 з хвостиком років почали вигулькувати, наче гриби після дощу, і на європейському ринку. Головна перевага кушона – його компактність і можливість поправляти мейк впродовж дня. Ще до нього завбачливо додається спеціальна подушечка, якою і досягається максимально бажане покриття.

Хоч кушони на наших теренах з’явились ще навесні, мої руці дістались до свого першого екземпляру лише минулого місяця (трохи гав ловила, угу). Бродила я просторами інтернет-магазинів недовго: три імпульсивних кліки і мімімішна коробочка від Secret Key поїхала в моєму напрямку.

https://www.dropbox.com/s/wjvemk9u96hk55r/_MG_6071-min.jpg

Прилетіла ця чудо-губка до мене в двох різних коробочках: в одненькій була основа з дзеркальцем і гарненькою рудою дівчинкою на кришечці , а в іншій – рефіл з тональним.

https://www.dropbox.com/s/g66ngvxqv8bavxc/_MG_6073-min.jpg

Як я вже казала, панди/банани – то не моє, але ця мімішність з веснянками мені сподобалась.

https://www.dropbox.com/s/lcisgb2b6a508ym/_MG_6076-min.jpg

На одній коробці все дуже корейське:

https://www.dropbox.com/s/sg291y0v5bn2xhk/_MG_6077-min.jpg

На іншій жирним шрифтом був написаний мій відтінок (02-темний янгол), через який періодично в моїй неспокійній голові з’являлась ідея склепати собі крильця з помальованого на чорно паперу і зробити тематичний фотосет. Добре, що часу забракло 🙂

https://www.dropbox.com/s/2zay7jdz0ddmo6i/_MG_6078-min.jpg

З іншого боку теж все корейське. О! Крім позначки SPF 50. Усі запчастини окремо:

https://www.dropbox.com/s/avb0end0cpaouro/_MG_6080-min.jpg

Пуф ще ідеально біленький. Зараз він більше відповідає назві “темний янгол” 🙂

https://www.dropbox.com/s/hn4jjlpyo57edbi/_MG_6082-min.jpg

Приємна деталька: цей кушон на 5г більший, ніж усі інші (переважно вони мають 15г).

https://www.dropbox.com/s/fv3w98ni04qf61f/_MG_6085-min.jpg

Усе гарненько заклеєно стікером, щоб не засохло:

https://www.dropbox.com/s/x2pkbcvl7e2q41k/_MG_6089-min.jpg

Основа і рефіл:

https://www.dropbox.com/s/kwlw7l2zgn8pllq/_MG_6091-min.jpg

А от і сам кушон – темний, як ніч (як янгол?)). Добре. що він виявився трохи світлішим. ніж сама губка.

https://www.dropbox.com/s/z2rp9h7kjkiuj8v/_MG_6094-min.jpg

На дотик тональний доволі густий:

https://www.dropbox.com/s/j9n77jjkqhqivq8/_MG_6095-min.jpg

До речі, про відтінки: їх різноманітністю корейські косметичні дивовижі похвалитись не можуть. На наших теренах їх переважно можна знайти два: 21 і 23. Оскільки 21 робить мою шкіру рожевою з легким мертвяцьким відтінком, я без роздумів взяла 23. Картинка на сайті виробника не особливо допомогла:

http://easycaptures.com/fs/uploaded/1130/1360717642.jpg

Очевидно, 23 відтінок виявився для мене надто темним (але про це трохи згодом):

https://www.dropbox.com/s/i67b03zef2q4vxy/_MG_6100-min.jpg

Абсолютна корейськість упакування мене трохи збентежила, і я полізла в нет за складниками.

https://www.dropbox.com/s/plbr94cituh1rf7/_MG_6108-min.jpg

Традиційно, в маленьку губку напакували багато рослинних екстрактів та інших корисних складників (гіалуронова кислота, араганова олія, ніацінамід). Знайшла я там і одну доволі суперечливу каку – 4-Methylbenzylidene camphor. Це – органічна похідна камфори, яку використовують в косметології як складову сонцезахисних засобів. Проблема цієї речовини в тому, що вона є потенційним порушником нормальних ендокринних функцій організму. Що цікаво, її використання заборонили в Європейському союзі, США та Японії, але вона досі є досить широковживаною в Канаді та Кореї.

http://easycaptures.com/fs/uploaded/1130/8924672124.jpg

Мене не надто тішить наявнясть таких прихованих бомб серед складників, тому вдруге цей кушон я точно не куплю. Тепер розповім про іншу дилему – відтінок 🙂 Він таки виявився надто темним для моєї прекрасної зимової засмаги. Однак я не розгубилась і додала в губку кілька крапель бібі-крему від Missha, який є надто світлим для мене. Вийшло дуже непогано:

https://www.dropbox.com/s/7d3e8d26k6vh58x/_MG_6118-min.jpg

Спробувала нашарувати тон, щоб подивитись, якого максимального покриття мені вдастся досягти. Як не дивно, розтушувався він чудово і замалював абсолютно все 🙂 Носився кушон теж доволі пристойно (блиск в Т-зоні з’явився через 3 години), і через 9 годин ще нікуди не сповз з мого обличчя. З окисленням проблем теж не було.

Пора висновків!

Переваги:

 • Портативність;
 • Можливість нашарування для максимального покриття;
 • Упакування;
 • Ціна (290 грн);
 • Високий фактор СПФ.

Недоліки:

 • Потенційно проблемний склданик;
 • Малий вибір відтінків.

Отаким видалось моє знайомство з корейським кушоном. А чи користуєтесь цією дивовижею Ви?

Теплої п’ятниці!

13 Comments

Add Yours
 1. 3
  Fayna Sova

  Я дуже люблю корейців 🙂
  Поки що із декоративних корейців маю лише тінт 🙂 але, сподіваюсь, скоро виправлю це неподобство 🙂
  Кушн мені сподобався дуже!

 2. 9
  Natalia Mamonova

  Мімімішний який!
  Я з кушонами ще незнайомилась, бо думаю, моїй комбіновано-жирній шкірі вони не дуже підійдуть.. А от корейців. Бібік від Холіка-холіка мій улюблений)
  Дякую за пост, цікаво було ознайомитись!

 3. 11
  Ореста

  Користуюсь, також 23 відтінок. Вроді все ок, купувала на аліекспрес за смішну ціну.
  А чи е у вас досвід білоруськоі косметики? Бачу в інстаграмі дуже хвалять туш Беліта з аргановою оліею, кажуть робить дива. Цікаво б було прочитати про цю фірму від тих хто користуеться

  • 12
   Blyskitka

   Наразі нічим білоруським не користувалась, на туш глянула – на жаль, серед складників є парабени, а для мене їх наявність перекреслює навіть найкрасивіший ефект.

Напишіть відгук