Прості стрілочки за 5 хвилин

Тоненькі, видовжені, розтушовані, гострі, товсті, подвійні, плавні, кольорові, навіть штрихпунктирні… Серед величезного розмаїття стрілочок так важко знайти свою 🙂 Сьогодні я розкажу як стрілкою можна врятувати макіяж, зробити акцент і справити враження 🙂 А ще покажу свою просту щоденну стрілочку і поділюсь кількома цікавими прийомами.

Стрілки – настільки культовий макіяж, що розповідати їх історію мабуть буде банально. “Крилатий лайнер” може бути частиною щоденного, святкового, навіть весільного макіяжу 🙂 У рівненькій лінії живе моя впевненість, тому побачити мене без стрілочки можна дуже рідко.

_MG_6348c

Чорна стрілка своєю контрасністю та нейтральністю рятує дуже яскраві макіяжі, її можна носити соло з червоною помадою, а от кольова стрілка на тлі нейтрального макіяжу може стати дуже делікатним кольоровим акцентом.

Але найбільша проблема стрілок – вони потребують зосередженості і трішки практики 🙂

Поділюсь своєю маленькою таємницею: у більшості випадків стрілки я малюю невеликим пензлем, злегка змоченим у воді, і використовую не лайнер, а сухі тіні. Таким чином можна намалювати лінію будь-якої інтенсивності та легко виправити будь-які огріхи.

Для ідеальних стрілочок я використовую два пензлі: невеликий для промальовування деталей та тонкий скошений для чіткості (на фото пензлики від Inglot та Sephora)

Ще у мене є мацьопий пензлик власне для лайнера, але використовую його я набагато рідше.

Для дуже дуже чорної стрілки я використовую матову тіньку з палетки Sleek Sunset – вона має багато пігменту і є матовою.

Спершу я готую свою повіку до стрілки і промальовую усі лисинки між віями тими ж тінями, якими згодом буду малювати саму стрілку. Таким чином вії будуть здаватися густішими. Те саме можна робити олівцем. До речі, такий варіант можна використовувати у випадках, коли макіяж має бути зовсім непомітним: лінії не видно, але чіткість є 🙂

Далі тим же пензлем я малюю лінію бажаної товщини вздовж повіки. Вони може не бути ідеальною, усі краї ми будемо вирівнювати пізніше.

А тепер ще одна маленька таємниця: ту саму лінію вздовж повіки я трішки продовжую так, щоб вона трішки виступала за лінію вій верхньої повіки. Так я готую стрілку до майбутнього “хвоста” і роблю її більш видовженою.

Тепер малюємо хвостик скошеним пензликом. Кут стрілки залежить від форми ока; у більшості  випадків хвіст візуально продовжує лінію нижньої повіки. Якщо стрілку важко промалювати, потрібно легенько потягнути шкіру у напрямку скронь, таким чином лінію і кут буде легко намітити.

Далі з’єднуємо хвостик стрілки з лінією повіки.

Тепер – найлегше: замальовуємо трикутничок, що утворився, та вирівнюємо лінію, якщо є потреба.

І отримуємо одноокого стрілкомонстра 🙂

Загальний колажик усіх кроків:

Ще кілька порад 🙂

 • якщо лінія не виходить рівною з першого разу, її можна намітити тінями або олівцем світлішого відтінку, і вже поверх неї малювати темнішим кольором чи гелевим лайнером;
 • кут хвостика залежить від форми очей, за допомогою нього можна корегувати розріз ока; але у жодному випадку стрілка не повинна дивитись вниз;
 • можна використовувати скотч або шматок паперу, щоб вдався гарний рівненький хвостик 🙂
 • стрілка завжди має бути гострою;
 • починати варто з тоненької лінії і поступово робити її товстішою (аж до повноцінного “крила кажана” (bat wing), якщо є настрій).

А ще можна відволіктись і намалювати аж цілих три стрілки 🙂

А які стрілочки любите ви? Залюбки почитаю враження та поради в коментарях.

До зустрічі 🙂

13 thoughts on “Прості стрілочки за 5 хвилин

 1. О так, стрілки назавжди! Але в мене проблема з тулзами, за все життя не знайшла ідеального айлайнера, про твій метод з тінями взагалі мовчу, у мене точно не вийде :)))

  Подобається

  1. Тулзи важливі, головне – правильний пензлик і терпіння))) В мене бувають напади криворукості, особливо з рідкими лайнерами) Спробуй тінями, легше виправляти і вони не висихають блискавично, як рідкі чи гелеві) Якщо не вийде, завжди можна розтушувати в легкі смокі))

   Подобається

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s