Четвірка паршивців від Urban Decay

Як і кожен український косметичний маніяк, я мрію, щоб у наших широтах можна було б легко знайти бренди, від яких індустрія краси шаленіє вже не перший рік. На жаль, така перспектива наразі нам не світить, тому доводиться проводити години в інтернеті у пошуках того чи іншого продукту. Але дива трапляються 🙂 Перед самим Новим роком мені до рук потрапила брошурка з декількома відтінками помад Sheer Revolution lipstick від Urban Decay. Сьогодні я традиційно ділитимусь своїми враженнями 🙂

Почну з самої брошурки: виробник нам традиційно обіцяє стійкість, яскравість, прекрасну текстуру, словом, вуста незвіданої краси.

_MG_6116

Сама міні-палеточка містить чотири кольори, кожен з яких починається зі слова ‘sheer‘ (кеп Очевидність не спить).

_MG_6117

Поскладані вони у пластикову упаковку, яка дуже за виглядом нагадує таблетки:

_MG_6121

Усі відтінки можна відірвати окремо, взяти з собою, словом, з пакуванням постарались 🙂 На зворотньому боці написані назви відтінків.

_MG_6126

_MG_6133

Перш ніж показати саму помаду в дії, розповім, якою для мене мала б бути ідеальна sheer lipstick: малопігментованою, напівпрозорою, комфортною текстурою. Тут я з Urban Decay не порозумілась 🙂 Але все за порядком.

Отож, перший паршивець: Sheer walk of shame.

_MG_6137_MG_6138

Першою думкою, яка пробігла у мене в голові, дивлячись на цей колір, була “це ж консилееееер!”. Я помилялась.

_MG_6155

Бачите помаду? А вона є! Увесь цей walk of shame залишив по собі лише ледь помітний перламутр. Але я ще повернусь до нього згодом.

Наступний колір – sheer shame – інтригував мене найбільше у палетці, бо він здавався мені ідеальним зимовим відтінком.

_MG_6160

І в цьому я не помилилась – колір справді феноменальний.

_MG_6184

Але тільки колір, текстура в помади жахлива! Я намагалась приборкати цього паршивця пензликом, наносила на олівець, розтушовувала пальцем в центрі губ, але ситуацію ніщо не виправило.

_MG_6163

Помада залишає по собі окремі “шматки” кольору і затікає в кожну складочку. Про промальовування контуру я навіть згадувати не буду.

_MG_6165

Після такого розчарування нічого хорошого від двох відтінків, що залишились, я не чекала. Наступним був Sheer anarchy – яскравий рожевий, у чомусь майже фуксія.

_MG_6186

_MG_6193

Тут ситуація виявилась дещо кращою, але контур безнадійно не хотів залишатись на місці.

_MG_6195

І останній у списку паршивців – sheer ladyflower – чудовий відтінок, дещо приглушений рожевий.

_MG_6203

Історія з текстурою та ж сама.

_MG_6206

Губки курячою дупкою, щоб можна було побачити, як некрасиво помада збирається біля слизової губ:

_MG_6215

Загалом, відтінок дуже красивий і носибельний:

_MG_6219

Після того, як я витерла всі помадки з губ, я вирішила трішки схитрувати і знов нанести найсвітліший відтінок. На губах ще залишилось трішки пігменту, і я наївно сподівалась, що це може врятувати ситуацію.

_MG_6239

Але… ні.

Свотчі усіх паршивців на руці:

_MG_6233

Насправді, я не дуже зрозуміла логіку Urban Decay у цьому випадку: помади вийшли дуже пігментовані, як на напівпрозору формулу, але мають дивну, майже рідкувату, текстуру. Вони комфортні, з’їдаються десь за годину часу, але варто лише стиснути губи, чи випадково до них торкнутися, пігмент тут же починає мігрувати деінде.

_MG_6242

Картинка після експерименту:

_MG_6244

Як підказав мені інтернет, повна версії помадки коштує 20 доларів. Як на мене, є дуже багато відверто кращих альтернатив за таку ж ціну. Наприклад, Chubby Stick від Clinique коштує всього 17 доларів, але танців з бубном потребує значно менше.

Загалом, дуже хотілося б спробувати оригінальну версію цих помад, оскільки кольори і пігменти мені дуже сподобались. Чекатиму ще одного чуда 🙂

Напишіть відгук