3 образи, 1 палетка - Kathleen Lights x Colourpop

3-looks-1-palette-kathleenlights-colourpop

Привіт! Хоч я терпіти не можу зиму, саме страшенній зюзі за вікном я завдячую цим постом, бо мені таки вдалось зловити вільну хвильку і помакіяжитись не тільки в своє задоволення, але й для туторіалу у блозі. Так-так, ви правильно прочитали – сьогодні будемо творити цілих три образи з хітовою палеткою Dream St. від марки Colourpop, яка вийшла у коллабі з дуже приємною б’юті-ютуберкою Kathleen Lights. Тож озброюйтесь пензликами й тіньками і гайда малювати красу 🙂

Перш ніж дістатись самої палетки, хочу розповісти про кілька макіжних родзвинок, про які мене частенько питають 🙂

 • Як правильно розтушовувати тіні і для чого це робити?

Щоб тіньки не лягали плямами і загалом добре виглядали, бажано їх розтушувати. Я це роблю двома дуже простими рухами: перший нагадує рух склоочисників авто – туди-сюди, з лівого боку у правий і навпаки. Другий – такі собі спіральки пензлем 🙂 Жодної магії 😉

 • Чи можна використовувати інші тіньки і пензлі?

Запросто. Завжди варто користуватись тим, що пасує саме вам.

 • Чи вийде у мене такий самий мейк?

Обов’язково 😉 Але усі ми маємо різну форму очей, їх колір та відтінок шкіри, тому той самий образ може виглядати дещо по-іншому.

Кілька слів про Colourpop

Коллаб Kathleen Lights x Colourpop є, мабуть, моїм найулюбленішим свіженьким релізом. Взагалі, Колордупець – прекрасний бренд, якщо ви любите трендовий і яскравий мейк, але не хочете спустошувати гаманець на модні тіньки чи помади. З якістю у них теж все дуже гарно – за 16$ можна купити гарнесеньку палетку на 12 відтінків, якої вам точно стане не на один рік 🙂

Dream St. – вже друга моя палітра такого формату, і подобається вона мені напевно ще більше 🙂 Першою була Fem Rosa – дуже рожева і теж красивезна.  Dream St – ще більш універсальна, і попри яскраві вкраплення, є абсолютно простою і носибельною 🙂 Щоправда, одна річ у палетках Colourpop мене таки дратує – їх упакування. Воно тоненьке і міцне, але оті всі блискучі елементи всередині мене дуже відволікають від самих тіньок. На щастя, рефіли можна легко витягнути і поскладати у свою магнітну палетку.

Ще до мінусів – тіньки підписані тільки на звороті упакування, тому я зробила маленький колажик, щоб було простіше орієнтуватись у кольорах 🙂

Kathleen Lights x Colourpop

Як дібрати кольори

Зізнаюсь: я не надто задумуюсь, коли макіяжусь, а просто розтушовую базові тіньки і додаю акценти. З Dream St це робити досить легко, бо усі кольори гарно поєднуються і зовсім не обмежують політ фантазії 🙂 Але для посту я вирішила таки трішки подумати і зосередитись на кількох групах відтінків: базових теплих, яскравих холодних та вечірньо-димчатих (oh yeah).

Щоб краще уявити собі градацію відтінків, я дістала всі рефіли з палетки і зробила кілька свотчів. Вийшло такі три групи:

Kathleen Lights x ColourpopПоки не забула – усі фото у пості можна відкрити правим кліком у новій вкладці і роздивитись у значно більшому розмірі 😉

Образ перший

Для першого мейку я обрала усі нейтральні тіньки, серед яких 4 матових і дві шиммерних. Про пензлики я теж не надто замислювалась – взяла три блендери різного розміру, щоб було зручно розтушовувати, і один жорсткий пензель, яким можна намалювати легку стрілку.

Насправді, якщо ваш пухнастий арсенал не настільки багатий, можна обійтись всього один пензликом для розтушовування (бажано середнього розміру) і просто витирати його паперовою серветкою, щоб не змішувати кольори.

Kathleen Lights x Colourpop

Гайда до кроків 🙂

КРОК 0. Традиційно, перед початком мейку я наношу на повіки базу для тіней, яку потім злегка припудрюю. Це створює гладеньку поверхню, на яку гарно наносяться тіньки і не скочуються в маленькі неестетичні ковбаски впродовж дня.

КРОК 1. Пухнастим пензлем розтушовуємо найсвітліший відтінок у складці повіки.

КРОК 2. Тим же пензликом вибудовуємо глибину кольору, наносячи дещо темнішу тіньку у заломлення ока. Робимо це такими легенькими спіральними рухами, про які я писала вище 🙂

КРОК 3. Беремо трішкий менший пензлик і дещо темнішу тіньку. Її наносимо нижче, ніж дві попередні – так, щоб вона затемнила зовнішній кутик. Також злегка розтушовуємо цей колір убік скронь.

КРОК 4. Наносимо шиммерну тіньку у центр повіки. Найкраще це робити пласким пензлем або просто пальцем.

КРОК 5. Жорстким пензликом промальовуємо стрілоньку вздовж лінії росту вій і робимо нечіткий “хвостик”. Через те, що пензлик є доволі широким, можна не надто вимальовувати стрілку, – вона не повинна бути графічною.

КРОК 6. Дві нейтральні тіньки змішуємо докупи і розтушовуємо вздовж нижньої повіки. Світлим шиммером додаємо акцент у внутрішній кутик ока.

Далі трішки туші і – вуаля – маємо готовий образ 🙂

Kathleen Lights x Colourpop tutorial

Kathleen Lights x Colourpop tutorial

Інші використані продукти: туш Dior Diorshow mascara та рідка помада Kat von D у відтінку Ludwig.

Kathleen Lights x Colourpop tutorialОбраз другий

Для другого мейку я вирішила поекспериментувати з яскравими акцентами і холодними відтінками. Пензлики нам знадобляться майже ті ж, що й у минулому туторіалі (до речі, їх я використовую щодня для будь-якого образу).

Kathleen Lights x Colourpop tutorial

КРОК 0. Тут все те ж – праймер + пудра поверх нього. Рівненька поверхня – величезний крок до красивих тіньок 🙂

КРОК 1. Як і в попередньому образі, розтушовуємо у заломленні повіки тіньку доволі нейтрального відтінку.

КРОК 2. Тут доведеться трішки попрацювати – пухнастим пензлем наносимо червоний відтінок у зовнішній та внутрішній кутики. Щоб такий яскравий колір добре виглядав, бажано використовувати його у малій кількості, ретельно розтушовуючи.

КРОК 3. Пласким пензлем (бажано мокрим для більш сяючого ефекту) “вкладаємо” шиммерну тіньку у центр повіки. Така техніка називається ‘halo’.

КРОК 4. Вздовж нижньої повіки розтушовуємо нетральну тіньку (це я теж роблю щодня, щоб звести образ докупки і зробити його більш гармонійним)

КРОК 5. Згодом пласким пензлем наносимо красивезний блакитно-зелений відтінок і трішки розтягуємо його пензлем вбік скронь.

КРОК 6. Найсвітлішою сатиновою тінькою додаємо трішки блиску у внутрішній кутик та під брову. Готово!

Kathleen Lights x Colourpop tutorialАле я не була б собою, якби до такого яскравого луку не додала б ще яскравішу синю туш 🙂

Kathleen Lights x Colourpop tutorialНа губах – напівпрозорий блиск Buxom у кольорі Dolly.

Kathleen Lights x Colourpop tutorialІ вишенька на торті – цей образ з холодною червоною помадою (Strawberry pop від Dose of Colours).

Kathleen Lights x Colourpop tutorial

Який варіант вам більше подобається – стримано-нейтральний чи максимально яскравий?

Образ третій

Останній мейк буде яскравішим, ніж перший, але не таким зухвалим, як другий 🙂 Мені захотілось чогось трішки більш загадкового і незвичного. Як правило, у таких випадках мене тягне до темніших, димчатих відтінків 🙂

Пензлики потрібні такі ж, як і у попередніх мейках 😉

Kathleen Lights x Colourpop tutorial

КРОК 0. Наші добрі друзі – праймер + пудра.

КРОК 1. Теж вже дуже знайомий нам – перехідна нейтральна тінька у заломленні повіки, якою трішки скульптуємо форму ока.

КРОК 2. Вибудовуємо глибину кольору для кращого контрасту – розтушовуємо дещо темнішу тіньку у зовнішньому кутику ока.

КРОК 3. Промальовуємо чітку лінію у формі величенької стрілки – просто умовно продовжуємо нижню повіку і з’єднуємо із заломленням верхньої. Звучить складно, але на фото видно, що все просто 😉

КРОК 4. Замальовуємо наше вороняче крило десь на 2/3 у напрямку внутрішнього кутика. Межі тіньок трішки згладжуємо чистим пухнастим пензлем.

КРОК 5. Мокрим пласким пензлем наносимо мідний шиммер і трохи розтушовуємо його із темно-синьою тінькою.

КРОК 6. У внутрішній кутик додаємо сяючу сріблясту тіньку і трішки підводимо нижню повіку найтемнішим кольором. Ледь-ледь 🙂

Kathleen Lights x Colourpop tutorialДля вау-ефекту я наклеїла війки і підмалювала губи темною помадою (Anastasia Beverly HillsBittersweet). Маємо готовий вечірній образ 🙂

Kathleen Lights x Colourpop tutorial

Між теплим персиковим та холодним синім вийшов доволі гарний контраст:

Kathleen Lights x Colourpop tutorial

Такі в мене вийшли макіяжі – від нетрального і ніжного до яскравого вечірнього 🙂

Kathleen Lights x Colourpop tutorial

Який сподобався вам найбільше?

Палетку Kathleen Lights x Colourpop, до речі, ще можна купити на сайті – тиць.

P.S Якщо маєте питання, обов’язково пишіть у коментах – я давненько не робила туторіалів, feeling a bit rusty 🙂

 

13 Comments

Add Yours
  • 10
   Blyskitka

   Якщо хоча б половинка тіньок тобі подобається, тоді треба 🙂 Насправді, за добіркою кольорів – одна з найвдаліших “колордупців” )

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.