Літні захцянки | Summer wishlist

Привіт! Літо непинно до нас летить, а значить, починається сезон всіляких яскравих релізів та новинок, які так і хочуть випалити дірку в гаманці, наче сонце крізь лінзу :) Тим не менше, себе тішити треба, тому сьогодні поділюся з Вами моїми літніми захцянками (новенькими та не дуже).

Привіт! Літо непинно до нас летить, а значить, починається сезон всіляких яскравих релізів та новинок, які так і хочуть випалити дірку в гаманці, наче сонце крізь лінзу 🙂 Тим не менше, себе тішити треба, тому сьогодні поділюся з Вами моїми літніми захцянками (новенькими та не дуже).

З вішлістами в мене майже так само зле, як і з планерами, бо через постійне миготіння новинок б’юті світу перед очима, старі захцянки швидесенько замінюються новими, списки губляться, а закупи робляться спонтанно. Але складати їх я люблю, бо приємно лазити сайтом Сефори з думкою: “А що б мені ще кортіло спробувати?” 🙂 Отож, перезентую літній варіант макіяжних захцянок 😉

Ох. Наразі це – моя найновіша і найпекучіша захцянка, бо ці красивезні тріо лише вчора з’явились на сайті ABH. Гляньте тільки на цю красу (тиць). Хоч 30$ – не найдоступніша ціна, 3 відтінки чудової якості (це я забігаю наперед, але наразі ABH ще мене не розчаровували) цілком того вартують. Я дуже хочу отого персика зліва 🙂

Чи досить в мене помад? – Тааааак! Чи досить в мене нюдових помад? – Тааааак! Чи треба мені ще цілий сет нових нюдових помад? – Дайте два!

Навіть не знаю як логічно пояснити цю захцянку, але мене дуже приваблює набір з міньок носибельних помад, більшість відтінків з яких я вже маю. От. Такі справи.

У лісі здохло якась тварючка з дуже лискучою шерстю, бо у моєму вішлісті вперше є якась шняжка до волосся. А все тому, що одного прекрасного дня, збираючись на здибанку з IraBlogging, я вирішила спробувати загадковий праймер для укладки. І що Ви думаєте? So good. SOOOO GOOOD. Шерстинка легка, об’ємна і блискуча. Словом, любов і дуже тре.

makeup-wishlist-1

Знаєте, бувають такі тіньки-помадки, на які тільки зиркнеш і розумієш, що вони всіма своїми блискітками так і просяться в твою косметичку? В мене така проблема зі всілякими складними гліттерами і дуохромами 🙂 Ці сяючі тіньки я хотіла давненько, але минулого місяця їх колекція поповнилась трьома красивезними дуохромними відтінками, і тепер я знаю, що вони в мене мусять бути, бажано, якнайшвидше.

stila-metals

Про цю марку зовсім скоро буде новий пост (а може й цілих два), бо, як на мене, вона перевернула косметичний світ з ніг на голову і продовжує дивувати. Зовсім недавно серед продуктів The Ordinary з’явились два тональних (які коштують 8$ кожен!). Вони давно вже б летіли до мене, але попит на цих красунчиків скажений – самих передзамовлень було 35 тисяч! Тому я сиджу і тихенько трекаю, коли ж їх знову завезуть, бо дуже вже кортить спробувати 🙂

Ще один тональний, який мене дуже цікавить, бо він, судячи з відгуків, є мрією для комбо та жирної шкіри. Щоправда, така мрія зовсім недешева – цілих 64$, тому поки я тільки приглядаюсь до цього красунчика.

Знаєте те поганюче відчуття, коли купуєш тональний, а він виявляється надто темним? Так от, в мене таке буває частенько. Виявляється, від таких проблем теж є свої ліки – пігментовані білі краплі, якими можна робити будь-який тональний світлішим. Планую невдовзі замовити 🙂

Я не надто вірю в фіксуючі спреї (особливої різниці не відчуваю), але влітку жирзаводик починає бунтувати від спеки, тому здалося б щось матуюче. Спрей – певно, налійнивіший спосіб нанесення продукту, тому +1 до захцянок 🙂 Крім того, Cover FX мене давно інтригує як марка.

wishlist-face-2

Ось такими видалися мої літні захцянки – купа всілякого яскравого мальовидла. Що з мого списку хотілося б спробувати і Вам?

Гарного настрою 😉

10 Comments

Add Yours
  1. 1
    IraBlogging

    Дякую 🙂 Якраз хотіла тобі писати, коли то ми вже доживемося до тональних the Ordinary, але вже бачу, що ще їх нема… але ця захцянка точно буде виконана, бо я тебе буду ще колупати з нею 🙂

  2. 7
    Marta Gia

    Мене спочатку зацікавили та нюдова колекція, але потім прочитала, що там майже все блиски для губ – тому нот інтерестед ені мор. Тіні від стіли цікаві і тональні(то моя вічна проблема тепер).

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.