LookFantastic May Box Spoilers | Що всередині?

Привіт! Після квітневого фейлу з підпискою на LookFantastic (вірніше, з коробочкою все було ок, просто я телепень) я завбачливо скасувала всі оновлення і навіть написала в службу підтримки, щоб таки вберегти свій віртуальний гаманець. Щоправда, як тільки на календарику замайоріло слово "травень", я чомусь почала гарячково шукати спойлери новенької коробочки. І от через тиждень, після того як фраза "lookfantastic may 2017 spoilers" стала моїм топ-запитом в гуглі, я таки дізналась, що ж там всередині ;)

Привіт! Після квітневого фейлу з підпискою на LookFantastic (вірніше, з коробочкою все було ок, просто я телепень) я завбачливо скасувала всі оновлення і навіть написала в службу підтримки, щоб таки вберегти свій віртуальний гаманець. Щоправда, як тільки на календарику замайоріло слово “травень”, я чомусь почала гарячково шукати спойлери новенької коробочки. І от через тиждень, після того як фраза “lookfantastic may 2017 spoilers” стала моїм топ-запитом в гуглі, я таки дізналась, що ж там всередині 😉

View post on imgur.com

Але спершу про тему – у  травні LookFantastic пропонує майже літній бокс, який має повернути нам природне сяйво шкіри.

Introducing the May Beauty Box, Get The Glow. With summer just around the corner, this month’s #LFBEAUTYBOX is all about getting your glow back in preparation for those warmer months. Inside, you will find a collection of luxurious treats designed to give you that radiant glow and summer shine.

Нагадаю, бокс вміщує 6-7 продуктів різного об’єму (як правило, це великі семпли та обов’язково хоч один повнорозмірний продукт) і коштує 19$ за умови одноразової підписки (чим довший термін, тим нижча ціна).

Отож, не буду тягти кота за хвіст – у травневій коробочці Вас чекатиме:

View post on imgur.com

View post on imgur.com

  • Серветка з ефектом зволоження та очищення NUFACE PREP-N-GLOW CLOTH – 1pc – 1.3$

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

Загальна вартість вмісту травневої коробочки дуже приємна – 70.8$!

Замовити бокс LookFantastic можна ось тут (ще там часом бонусом роздають подарунки ;))

Джерело спойлерів: LexiLife

Я поки ще думаю, чи потрібна мені травнева коробочка (бо цього місяця чекаю на Sephora Play), але вміст дуже приємний 🙂 Який продукт Вас зацікавив найбільше?

Легкого понеділка 😉

7 Comments

Add Yours

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.