Пресовані тіні Colourpop – багато галасу з нічого | Свотчі + враження

Привіт! Поки паски-ковбаски чекають своєї черги, ми з Ольцею хочемо потішити Вас новенькими смаколиками від фантастичної доступної марки Colourpop. Кілька місяців тому їм співали оди чи не усі б'юті-гуру планети, називали накращими продуктами на бюджетному ринку і просто розривали медійні простори яскравими свотчами. Саме так, до нас нарешті допливли пресовані тіньки Colourpop (за що величезна подяка феям з Pick it Up). Чи справді вони настільки легендарні? Подивимось ;)

colourpop shadows pressed cover

Привіт! Поки паски-ковбаски чекають своєї черги, ми з Ольцею хочемо потішити Вас новенькими смаколиками від фантастичної доступної марки Colourpop. Кілька місяців тому їм співали оди чи не усі б’юті-гуру планети, називали накращими продуктами на бюджетному ринку і просто розривали медійні простори яскравими свотчами. Саме так, до нас нарешті допливли пресовані тіньки Colourpop (за що величезна подяка феям з Pick it Up). Чи справді вони настільки легендарні? Подивимось 😉

Відразу скажу – на сайт Colourpop я заходжу частіше, ніж на власний блог, і тихенько пускаю слюні. Цей бренд настільки швидко штампує нові колекції та колаборації, що я навіть не встигаю їх записувати до свого списку захцянок. Майже все, що випускає марка, мені подобається, бо продукти поєднують в собі три найважливіших для мене фактори – ціна + якість + барвистість (угу, я настільки люблю все ядерно-яскраве, що це для мене є окремим критерієм).

https://www.dropbox.com/s/u0qz5ajexrt9eif/DSC01680-min.JPG

Colourpop є найбільш відомим завдяки свої унікальній формулі кремових тіней (у білих шайбочках) – вони є дуже легкими в нанесенні і водночас надзвичайно пігментованими. Цього року марка вирішила зробити крок вбік доволі насиченого ринку пудрових (пресованих) тіней та промацати там свою нішу. Чи вдалось їм це? Обов’язково дочитайте пост 😉

Упакування

https://www.dropbox.com/s/21z0qaxrxj59fym/DSC01684-min.JPG

Усі пудрові тіньки Colourpop приїжджають запакованими у картонний конвертик, тиснений зірочками та лого бренду.

https://www.dropbox.com/s/w9frrgwjxmmeqln/DSC01685-min.JPG

На упакуванні вказана країна-виробник, кількість продукту, але традиційно відсутній склад (от чому Colourpop так не любить нам розповідати, з чого складаються їх продукти?).

Сам рефіл живе всередині окремого пластикового контейнера, який запобігає можливим пошкодженням під час транспортування.

https://www.dropbox.com/s/a82cfl8h6yur87q/DSC01687-min.JPG

Кольори

На сайті марки є сила-силенна відтінків, деякі з них нові, деякі – розпродані. Щоб у тому всьому розібратись та вибрати кілька тіньок, треба запастись терпінням і часом. До речі, свотчі на сайті не завжди є достовірними, тому краще гуглити та дивитись живі фото.

Собі я вибрала 5 барвистих тіньок – 2 матові та 3 шиммерні (suprise-surprise).

https://www.dropbox.com/s/g31lmw0zkxag2of/DSC01696-min.JPG

Ціна / кількість продукту

Кожен з рефілів містить або 1.5 г продукту (згідно стікеру внизу тіньки), або ж 1.2 г (згідно напису на картонному конверті). Зважити не мала нагоди, тому будемо умовно вірити в порядність Колордупика і вважати, що там таки є 1.5 г.

https://www.dropbox.com/s/k9pwlevv7fljaci/DSC01698-min.JPG

Коштує один рефіл 5$ і при купівлі чотирьох Ви отримуєте невелику картонну палетку з магнітною стрічкою. Хоч бренд є доволі бюджетним, 5 баксів за 1.5 г продукту – це зовсім недешева ціна (рефіли MAC зараз коштують 6$ за таку саму кількість продукту, причому MAC є професійно-орієнтованою маркою).

https://www.dropbox.com/s/522e26t3akpskw7/DSC01703-min.JPG

Як порахувала Ольця, 1 г цих тіньок коштує 3.3 $, тоді ж як наші улюбленці з палетки Modern Renaissance4.2 $ (ABH – бренд значно вищого цінового сегменту). Якістю вони суттєво відрізняються.

https://www.dropbox.com/s/lerpesh84ztzct8/DSC01704-min.JPG

Перша тінька, яку я давно хотіла, – Paper Tiger. Цей тигрик має унікальний гірчично-жовтий відтінок:

https://www.dropbox.com/s/1vfa3flia8jddl5/DSC01707-min.JPG

Ще один барвистий матовий малюк – лососево-кавуновий (ото поєднання) Wait For It.

https://www.dropbox.com/s/ifok3ngg2f1fo8x/DSC01710-min.JPG

Як же без дуохромів? Рожево-золота тінька Come And Get It теж довгенько жила у моєму списку захцянок.

https://www.dropbox.com/s/rewsfx5fydtil68/DSC01714-min.JPG

І знову дуохром – зелено-золотиста красуня Up and Up:

https://www.dropbox.com/s/ayrg8f10gtwm5sy/DSC01720-min.JPG

Просто дуже красивий синій металік – Backseat:

https://www.dropbox.com/s/s18mpxa4hxoqkto/DSC01722-min.JPG

Свотчі

А ось і смугастий звір – свотч зліва зроблений пальцем, справа – пензлем. Кхе-кхе.

Перше враження – матові тіні дуже пігментовані та слухняні. А от металіки…

https://www.dropbox.com/s/0o12wbj4ab3br50/DSC01729-min.JPG

… За такі металіки Колорпоп мав би дістати по дупці. Пальцем вони наносяться посередньо, пензлем взагалі не хочуть слухатись. Щоб трохи врятувати ситуацію та розвіяти свій густющий сум, я нанесла їх мокрими. Як виявилось, то єдиний варіант зробити їх максимально насиченими.

Свотч: зліва – пальцем, посередині – сухим пензлем, справа – мокрим пензлем.

https://www.dropbox.com/s/5s93fdlt74d4ga6/DSC01738-min.JPG

Ще Колорпопівські рефіли мені щось дуууже нагадали:

https://www.dropbox.com/s/wv6hxg3u19c83sf/DSC01743-min.JPG

Ці тіньки мають точнісінько такий самий розмір, як старі кругленькі рефіли від Inglot (пам’ятаєте?):

https://www.dropbox.com/s/sqdofxcmxgctjh7/DSC01744-min.JPG

Двійники

Я не була б собою, якби не купила хоч один відтінок, який в мене вже є.  На рожево-золотистий дуохром у моїй колекції виявились схожими аж три інші тіньки!

https://www.dropbox.com/s/c1v6i3j4lon090k/DSC01747-min.JPG

Усі вони дещо різні (*гладить себе по голові*), але не настільки, щоб мати всі 4 у колекції.

https://www.dropbox.com/s/cs33ew3eny113y6/DSC01749-min.JPG

Макіяж

Традиційно, я вирішила, що 5 абсолютно різних кольорів і текстур в одном макіяжі – це нормально, і намалювала щось таке:
https://www.dropbox.com/s/akzy460tafvvi4d/DSC01542-min.JPG

Лайнер, до речі, теж Колорпоп (відтінок Best O):

https://www.dropbox.com/s/8wscqu6lm7k6qjs/DSC01558-min.JPG

Дві матові тіньки я розтушувала у заломленні повіки, нанесла рожевенький дуохром у центр та зелену тіньку у внутрішній кутик, нижню повіку підкреслила яскраво-синім відтінком Backseat.

https://www.dropbox.com/s/r6d3qivo5827f8z/DSC01538-min.JPG

Враження

За майже два тижні використання я так і не зрозуміла, чи подобаються мені ці тіньки. По-перше, якість різних відтінків може бути кардинально іншою (обережно – паршивці!). По-друге, вони не надто підходять для складних макіяжів (що є характерним для усіх тіней Colourpop) – при ретельному розтушовуванні яскравість кольору втрачається і доводиться додавати пігменту, щоб не розтушувати тіньки в нуль.

https://www.dropbox.com/s/1lxtvqro7bonwez/DSC01562-min.JPG

Про металіки я вже писала – бажано наносити тільки мокрими пензликом з густим ворсом. За текстурою тіньки доволі хороші – не надто сухі і не надто м’які. Стійкість теж дуже пристойна, але після 5-6 годин вони починають дещо бліднути.

https://www.dropbox.com/s/opknv98d9htba1e/DSC01515-min.JPG

Чи вартують вони 5$ за тіньку? Однозначно ні. Як на мене, краще купити палетку ABH або ж рефіли Inglot, MAC чи Makeup Geek. З п’ятірки, яку я придбала, можу порадити дві матові тіньки та синій шиммер (суто за колір).

Мало не забула – накладку з 4 тіней можна віддерти пилочкою для нігтів (вона приклеїна двостороннім скотчем) і тоді в магнітну палетку влізе цілих 10 (!) рефілів!

https://www.dropbox.com/s/bbbv5lmop88hecg/DSC01740-min.JPG

Більше тіньок і вражень чекають Вас в Ольціному пості – тиць 🙂

Дякую, що читаєте Блискітку <3

Веселих свят та смачних пасочок 🙂

20 Comments

Add Yours
 1. 1
  IraBlogging

  Як я чекала цей пост 🙂 Але тепер як шкода, що вони такі… особливо за металіки сумно, навпаки, наскільки я знаю, їх легше зробити гарними, ніж матові тіньки. Щось Колорпоп не постарався. А стосовно ціни, цілком погоджуюсь, загалом всі рефіли тільки здаються дешевими, але якщо підрахувати – 14 кольорів Колорпопу це 70 баксів! а той же Modern Renaissance на 14 кольорів – $42. Так, якщо рахувати грамами, продукту буде більше (і то не багато), але для мене, наприклад, це не є критерієм – я все одно ще жодну тіньку за життя до кінця не використала.
  P.S. на сайт Colourpop я заходжу частіше, ніж на власний блог, і тихенько пускаю слюні – я теж 🙂

  • 2
   Blyskitka

   Я теж була здивована – ну яяяк? Їх металіки в шайбах значно яскравіші!)
   Для мене теж розмір не є критерієм, бо маю того добра багато, але саме позиціонування себе як ультра-бюджетний бренд з тіньками по 5 баксів за рефіл то так трохи… лицемірно?)
   Особливо такої якості)
   Але я все-таки хочу ще спробувати їх пудровий бронзер і хайлайтер або рум’янка))

   • 3
    IraBlogging

    Та я от теж прекрасно все усвідомлюю, але все одно хочу спробувати ще, в принципі, все що від них ще не пробувала 🙂 Хоча ти мені добре так зекономила гроші на тіньках, може колись і візьму, але вже слюні не пускаю на них 🙂

  • 5
   Blyskitka

   Пензлика вони дають до кремових тіньок, а палетку – до пудрових) Ще є))
   Якщо хочеш спробувати їх тіньки, бери super shock shadows – оті кремові в білих шайбах) вони здебільшого бомбезні, особливо складні відтінки з шиммером 🙂

  • 8
   Blyskitka

   Я б не сказала – матові тушуються добре (аж занадто добре), ну а шиммери паршивці, угу) Темних не пробувала ні матих, ні шиммерних, тому про бруд ніц не скажу)

 2. 9
  satupanda

  Ой не, не люблю я эти танцы с бубном и влажное нанесение. Мне бы чего попроще и попослушнее 🙂 Ты, конечно, круто их укротила ( а в лайнер я влюбилась). Но все же согласна- дороговато.

  • 10
   Blyskitka

   От власне, вони не варті тих зусиль) Причому, їх кремові тіньки – повна протилежність: матові – такі собі, а шимерні і глітерні – бомба 🙂
   Краще пошукати щось якісніше.

 3. 13
  The Velvet Mary

  У меня в хотелках как раз их матовые тени, горчичный из поста тоже С: Да,согласна,что 5$ для однушки это КРАЙНЕ много (потому и беру палетки, чаще выходит в итоге дешевле,лол). Конечно,надо будет пересилить свою жабку и заказать парочку давних хотелок, но можно будет и скидочек подождать)))

   • 15
    The Velvet Mary

    Ну вот я выбрала именно те,на которых вроде как нет “жалоб”) Согласна,что уникальные надо брать. Как раз подобный горчичный я еще нигде не видела,кроме как палетки Лорак Про 3.

    • 16
     Blyskitka

     До речі, хоча палетку Лорак про, але поки не знаю яку) Маю їх маленьку палетку Skinny – там 7 відтінків, 13 г тіньок і коштувала вона 15$. Хоч то не про формула, якість дуже найс)

     • 17
      The Velvet Mary

      Я тоже очень хочу Лорак. Как раз выбирала между Про 3 и Модерн Ренессанс,но в итоге выбрала вторую,ибо отзывы на Лорак Про 3 крайне посредственные. Сейчас у них вышла крутая палетка с интересными цветами,но на нее тоже отзывы не очень… В общем,жду,пока выйдет “оно”,то,о чем я буду мечтать)

 4. 19
  Весняні емоції: фаворити, розчарування та знахідки – Blyskitka

  […] Дещо неприємно мене здивували пресовані тіньки Colourpop: хоч я дуже люблю цю марку, досі не можу збагнути блогерський захват від них. Тіні справді непогані, але нічим не феноменальні і навіть проблематичні у деяких відтінках та формулах. Крім того, вони коштують 5$ за рефіл, а це тільки на 1 долар менше, ніж тіньки MAC (!). Словом, маю до них багато претензій, про які я вже писала ось у цьому пості. […]

 5. 20
  The mind-changers | Продукти, які змінили мою думку – Blyskitka

  […] Після кількох годин гугління свотчів та мук вибору, я таки вибрала 5 кругленьких рефілів: 2 матових (бо гарні кольори) і 3 шиммери (бо такі текстури навіть у бюджетних брендів чудові). На жаль, на ділі перші виявились гарнющими, а от другі – посередніми навіть при нанесенні мокрим пензлем. (Моє обурене перше враження є ось тут – тиць). […]

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.