YSL Rouge Volupte Shine Oil-in-Stick: враження та свотчі

З YSL в мене завжди були непрості стосунки: з одного боку, мені дуже подобається їхнє доволі вигадливе упакування (хоч в більшості випадків я досить байдужа до коробочок і написів), а з іншого - було в моїй косметичній історії кілька фейлів, пов'язаних з брендом. Не підводили мене тільки їхні помади - кремові, насичені, у своїх золотавих футлярах вони стали окрасою гори інших помад моєї щоденної косметички.

З YSL в мене завжди були непрості стосунки: з одного боку, мені дуже подобається їхнє доволі вигадливе упакування (хоч в більшості випадків я досить байдужа до коробочок і написів), а з іншого – було в моїй косметичній історії кілька фейлів, пов’язаних з брендом. Не підводили мене тільки їхні помади – кремові, насичені, у своїх золотавих футлярах вони стали окрасою гори інших помад моєї щоденної косметички.

Наприкінці минулого року улюблений сервіс доставки Pick It UP потішив мене коробочкою краси, серед наповнення якої був величенький семплер трьох відтінків торішньої помадної новинки YSL –  Rouge Volupte Shine Oil-in-Stick. Про пробники я пишу нечасто, бо не вважаю такої кількості продукту достатньою, щоб гарно сформувати враження, але ці помадки мені видались дуже цікавими, тому буду сама ж ламати свої правила 🙂

https://www.dropbox.com/s/xsa4trceqc5tn9g/_MG_7782-min.jpg

Отож, серія Rouge Volupte Shine Oil-in-Stick з’явилась у 2016 році і має 12 відтінків, умовно поділених на три групи:

  • Daybloomers – денні, легкі та нетральні відтінкі;
  • Nightbirds – більш глибокі та насичені кольори, які пасуватимуть до вечірок та імпрез;
  • Weekenders – яскраві варіації рожевого, такі собі родзинки колекції.

https://www.dropbox.com/s/jy6stxk4mdmr36n/ysloil.jpg

Виробник обіцяє нам 60% олійок у складі, зволоження, блиск, надзвичайний аромат манго і найспокусливіші губенята у світі 🙂 Також серед складників є гіалуронова кислота, яка славиться своїм вміттям притягувати вологу. У мене не надто сухі губи, але я дуже люблю комфортні помади, які майже не відчуваються на вустах.

https://www.dropbox.com/s/htv0cb9kvey0rc5/_MG_7784-min.jpg

Упаковка помадок – класичні для YSL золотаві футляри з лого бренду та кольоровою вставкою посередині. Красивезні, правда?

https://www.dropbox.com/s/ignievd99ceb35e/_MG_7787-min.jpg

У моєму семплері було три відтінки (по одному з кожної групи):

41 – Corail A Porter – рожевуватий персик (на корал мені зовсім не схожий);

45 – Rouge Tuxedo – ягідно-червоний відтінок з холодним підтоном;

49 – Rose Saint Germain – класичний нетральний рожевий.

https://www.dropbox.com/s/4z96vb9wrjl7aux/_MG_7789-min.jpg

Помадні таблетки і міні-пензлик для нанесення 🙂 У блістері всі три відтінки виглядають дуже пігментованими. На губах пігменту наноситься менше, але все ж кольори мають більшу насиченість, ніж традиційні напівпрозорі помади.

https://www.dropbox.com/s/z0q5h4n2pgthl4m/_MG_7794-min.jpg

Перший “денний” красунчик – персиковий рожевий відтінок Corail A Porter. Він мені здався найслухнянішим з усіх трьох – наносився рівномірно, смугами не лягав і став ідеальним для щоденного макіяжу.

https://www.dropbox.com/s/j4mvy4zndizy40d/_MG_7808-min.jpg

До речі, за текстурою ці помади дуже цікаві: наносяться дуже легко і на губах не відчуваються важкими або жирними. Щоправда, рівний контур намалювати ними важко.

До мого мейку не надто пасує, але колір дуже красивий.

https://www.dropbox.com/s/z1nukyv59mxa5wc/_MG_7816-min.jpg

Мій улюбленець – колір Rouge Tuxedo: оця ягідна нотка мене завжди вабить в помадах. Хоч належить він до “вечірньої” групи, його можна спокійно використовувати у щоденному макіяжі, якщо робити акцент на губах.

https://www.dropbox.com/s/6lo2j6e1fest15s/_MG_7820-min.jpg

На жаль, попри свою красу, у нанесенні цей відтінок найпроблематичніший з трьох: як я не намагалась рівномірно розмазюкати пігмент по губах, мені це так і не вдалось. Підозрюю, що доволі слизька текстура помади має до того стосунок, і усі темні відтінки є схожими поганцями.

https://www.dropbox.com/s/v21coav1oo8tgff/_MG_7824-min.jpg

З позитивів – у складочки помада не затікає і не підкреслює жодних лущень.

https://www.dropbox.com/s/dvqpjs8vqazdluy/_MG_7825-min.jpg

Останній відтінок з групи “любителів вихідних” – яскрава рожева троянда Rose Saint Germain. Я не надто кохаюсь у таких відтінках, але якщо у Вас дещо холодніший кольоротип, то цей колір Вам точно пасуватиме.

https://www.dropbox.com/s/fhu8j9bqnubiroj/_MG_7829-min.jpg

Наноситься він не без огріхів, але трохи краще, ніж його темніший брат з “нічної” групи 🙂

https://www.dropbox.com/s/tqz3pqdvmb9k5yv/_MG_7832-min.jpg

Самі помади – одні з найбільш суперечливих в моїй колекції. Наносяться вони легко, але темні кольори можуть бути паршивцями, зволоження перші 2 години – чудове, а потім воно кудись зникає і губи стають сухими. Запах манго мене не відштовхує, але відчувається доволі сильно. А ще ця помада залишає по собі дуже сильний пігмент, який важко змивається міцеляркою.

Ось тут видно тінт – його я не могла змити цілий день!

https://www.dropbox.com/s/fmxdm2eirdnej1o/_MG_7836-min.jpg

Якщо Ви любите легкі напівпрозорі, але водночас соковиті помадки, то ці красуні від YSL Вам сподобаються. Повну версію я не куплю, бо, як на мене, в ній забагато недоліків, як на немаленьку ціну 37$ 🙂

А Ви любите помади YSL?

Дякую сервісу Pick It UP за подарунковий giftbox

7 Comments

Add Yours
  1. 5
    Fayna Sova

    Якось я з ІСЛ не подружилась – а взагалі брала одразу повнорозмірку. Колір мені не підійшов – робив з мене нині модного мертв’ячка. Проте подружка у захваті просто 🙂 і то є добре 🙂

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.