COLOURPOP: Знайомство з маркою

Що б там не казали, я належу до тих дивних істот, які люблять понеділки. Особливо морозні зимові понеділки, коли сонце далеке холодне сонце лупить променями в обличчя, поки ти пінгвінчиком намаєшся дочалапати по заметах до найближчої зупинки. Жартую :) Насправді цей понеділок для мене є дуже хвилюючим з трьох причин: 1) я познайомлю Вас з однією дуже популярною і неймовірно бюджетною маркою косметики; 2) розкажу про сервіс, який робить омріяне американське мальовидло значно доступнішим у наших забутих міжнародною доставкою широтах; 3) поділюсь таємницею: цей пост має продовження у блозі богині червоних смокі Ольці ;)

Що б там не казали, я належу до тих дивних істот, які люблять понеділки. Особливо морозні зимові понеділки, коли сонце далеке холодне сонце лупить променями в обличчя, поки ти пінгвінчиком намаєшся дочалапати по заметах до найближчої зупинки. Жартую 🙂 Насправді цей понеділок для мене є дуже хвилюючим з трьох причин: 1) я познайомлю Вас з однією дуже популярною і неймовірно бюджетною маркою косметики; 2) розкажу про сервіс, який робить омріяне американське мальовидло значно доступнішим у наших забутих міжнародною доставкою широтах; 3) поділюсь таємницею: цей пост має продовження у блозі богині червоних смокі Ольці  😉

Але про все за порядком 🙂 Colourpop народився у Лос-Анджелесі всього-навсього два роки тому і перший же його запуск порвав марку на шматки вибухом популярності. Дебютна колекція бренду містила 31 тіньку, кожна з яких коштувала всього 5$. Завдяки розумній маркетинговій стратегії Colourpop дуже швидко став улюбленим брендом ютуб-гуру, інстаграмерів та просто cool kids, які мали неабиякий вплив на потенційного покупця. Засновники марки пишаються тим, що уся косметика виготовляється у США, не тестується на тваринах та є доступною (5-6$ за продукт).

Кілька тижнів тому Colourpop втішив запуском безкоштовної міжнародної доставки (ОМГ невже і до нас вся ця краса приїде), чому ми дуже зраділи і побігли наповнювати віртуальні кошики сяючим добром. Але нашу транзакцію скасували (хоча картку сервіс прийняв без проблем) і дуже типовим листом від служби підтримки порадили спробувати ще. Оскільки не надто приємно чекати, поки твої грошики облетять світові банківські простори і повернуться назад на своє тепленьке місце на картці, з примарною близькістю Colourpop ми попрощались. Аж тоді я натрапила на  український баєр-сервіс Pick it up, який швидесенько здійснив наші з Ольцею потаємні захцянки 🙂 3 тижні – і омріяна коробка з мальовидлом була перед нами!

https://www.dropbox.com/s/betm78em1w1vni2/_MG_6592-min.jpg

Певно Ви вже знаєте, що я – тінькоманіяк. Тіней в мене багацько, я люблю їх у всіх кольорах, текстурах і формулах. Саме тому починати знайомство з Colourpop я вирішила з двох різних за фінішем красунь – сатинової та дуохромної.

https://www.dropbox.com/s/87rgp4bnlodwymf/_MG_6520-min.jpg

Запаковані усі колорпопівські (ггг) продукти у барвисту картонну упаковку з мімішним написом ‘made with love‘.

https://www.dropbox.com/s/p7hngawrlv60eg3/_MG_6523-min.jpg

Самі тіньки – дві круглі шайби з добротного білого пластику, який моментально вимазується.

https://www.dropbox.com/s/r0myhz0spy167yp/_MG_6529-min.jpg

Спроба зробити концептуальну фотю 😀

https://www.dropbox.com/s/khzmualgtdmf5pr/_MG_6530-min.jpg

Термін придатності – рік з початку використання. Особливість тіньок Colourpop – гібридна кремово-пудрова текстура. На дотик вони нагадують шовк і є дуже м’якими – жорсткими пензлями бажано їх не чіпати.

https://www.dropbox.com/s/m5rd2su16tse2rg/_MG_6516-min.jpg

Пігменту у білій шайбі (яка, до речі, містить 2 г продукту) багато: одиного дотику достатньо для повноцінного свотчу.

https://www.dropbox.com/s/0yjsnagxieygfxy/_MG_6515-min.jpg

Наносити ці яскраві красуні найкраще пальцем – так максимально передається їх колір і текстура. Пензлик набирає значно менше продукту, тому краще залишити його для розтушовування.

https://www.dropbox.com/s/aftlgyvjd7ggq77/_MG_6534-min.jpg

До речі, розтушовуються тіні цікаво: спершу дуже добре, а потім настає момент, коли вони стають застиглими плямами кольору. Тому приборкувати їх треба так: наносимо пальцем – розтушовуємо краєчки – дивимось в дзеркальце – більше не чіпаємо 🙂 Хоча ні, нашаровуються вони доволі незле. Стійкість на базі теж гарна – починають мігрувати по повіці аж після 10 годин носіння.

https://www.dropbox.com/s/b1x8qi5jufjjqof/_MG_6544-min.jpg

Собі я вибрала відтінки Moonwalk i Paradox – обидва продовжують мою червоно-золотаву осінню лихоманку.

https://www.dropbox.com/s/4jbyghr9jcmxl65/_MG_6545-min.jpg

Кольори фантастичні:

https://www.dropbox.com/s/lxvwrxblfb1b4a1/_MG_6539-min.jpg

Стрілки – моя щоденна норма, тому без гелевого лайнера закупи не обійшлись 🙂

https://www.dropbox.com/s/yl4s0ik3pi9eaxh/_MG_6551-min.jpg

Спешу я хотіла щось незвично-зелене, але моє око прикипіло до брунатного відтінку Best O.

https://www.dropbox.com/s/yhjo0rh0alkfgif/_MG_6598-min.jpg

https://www.dropbox.com/s/vk88l2z8ht4p7t3/_MG_6563-min.jpg

У скляній баночці 3 г продукту – цілком достатньо, щоб зі спокійною душею вимазякати і не переживати, що засохне 🙂

https://www.dropbox.com/s/cp47s2x2xi65hop/_MG_6570-min.jpg

Лайнер дуже м’який і пігментований,  але сохне доволі легко, тому працювати треба швиденько. Нашаровується чемно і носиться 8-9 годин до перших осипань.

https://www.dropbox.com/s/z7yf7c16qdspu3j/_MG_6561-min.jpg

Тіньки + лайнер + фіолетова туш:

colourpop-review-blyskitka-1

Останньою моєю захцянкою стала помадка в стіку Lippie Stix. Знаю, що Colourpop славиться своїми рідкими помадами, але я не надто великий їх фанат.

https://www.dropbox.com/s/xatfc8bt32t8k64/_MG_6555-min.jpg

Моя помадка – теплий нюдовий відтінок brink (який на сайті виглядав майже персиковим).

https://www.dropbox.com/s/4yw2f0kzc6k9kp4/_MG_6571-min.jpg

У зручному стіку є всього 1 г продукту. Мене то трохи засмутило, бо 5$ за 1 г – це зовсім небюджетний варіант виходить: повнорозмір (4-5 г) коштував би 20-25 $ (а це ціна Clinique, наприклад).

https://www.dropbox.com/s/u9y0pb73y207rhr/_MG_6580-min.jpg

Тим не менше, за стійкістю і текстурою помадка бездоганна: спокійно витримує кавування і зовсім не відчувається на вустах.

https://www.dropbox.com/s/6l3gq0g4kved5ub/_MG_6584-min.jpg

Наноситься теж дуже гарно:

https://www.dropbox.com/s/0cch9yvrwq9hh1p/_MG_6756-min.jpg

І цілий образ з усіма продуктами:

colourpop-review-blyskitka

colourpop-review-blyskitka-2

І ще трохи дуохромних переливів:

https://www.dropbox.com/s/pcidh4nlqqrzeu5/_MG_6796-min.jpg

У наступних закупах хочу спробувати їх рум’янка і хайлайтери 🙂

https://www.dropbox.com/s/pt9pnd1ta5vr891/_MG_6558-min.jpg

Загалом, мені продукти дуже сподобались – із задоволенням буду мазюкатись 🙂 Також дуже тішусь, що американські марки стають трохи доступнішими для нас.

https://www.dropbox.com/s/8hh3tboa6wpdkdy/_MG_6559-min.jpg

Про інші продукти Colourpop обов’язково прочитайте в Ольці 😉 А чи є марка у списку Ваших захцянок?

Приємного понеділка!

 

23 Comments

Add Yours
 1. 1
  The Velvet Mary

  Кажется,будто теней в баночке много,но на самом деле это не так. Дно находится не там,где заканчивается баночка, а буквально в нескольких мм от поверхности 🙁 а учитывая,что расход у теней конский,то дно начинает виднеться спустя парочку применений. А у липпи стиков,на мой взгляд,ну просто крайне скверный запах. В целом, у меня с Колорпоп не случилось любви, на “нормально” пойдет,но не более. На мой взгляд на свою цену они не тянут (ни по количеству грамм в продукте,ни по качеству). Возможно,у меня изначально была слишком высокая планка ожидания (из-за хайпа), но больше у меня нет желания покупать Colourpop.

  Твои макияжи,как обычно, прелестны _ Румяшки понравились,очень освежают образ!

  • 2
   Blyskitka

   Дякую! <3 Згідна, що враження трохи суперечливе. Як на мене, Колорпоп ідеальний в плані неординарних відтінків, бо можна побавитись за не надто високу ціну, але для щоденного використання вони не надто зручні (особливо дратує їх “прилипання” в процесі розтушовування). Моя ліппі стік пахне ванількою, наче доволі нейтрально. Я поки не розчарувалась, можливо, через те, що не мала якихось високих очікувань.

   • 3
    The Velvet Mary

    Да, вот кстати, тени не самые легкие в использовании. Наносить их,в принципе, только пальцем и можно,а там уже растушевывать плотно-набитой кистью.

 2. 6
  Kateryna

  Наталочка, дуже гарна косметика та відтінки! Макіяж просто захоплюючий! Моє замовлення ще десь в дорозі, вже не можу дочекатися )). Ще до Олі зайду на красу помилуватися )! Дякую!

 3. 8
  Fayna Sova

  О так 🙂 понеділок сьогодні досить морозний 🙂 скоро кінець робочого дня – а я ще не відігрілась від ранкового квесту массаж-привітатибабусю-добратисядо_роботи…
  На КолорПоп тіньки я також поглядаю, навіть склала собі списочок хотілок, але поки що не визначилась із датою їх реалізації.
  До речі, у Модної Касти є своя доставка з Америки (я вже користувалась і радію, що вони таке впровадили, не треба більше шукати посередників).
  Макіяжі кайфові! Я сама скоро, може, наважусь такі відтінки використовувати.
  Наталочко, а можна запит на пост про стрілочки 🙂 у тебе класно виходить 🙂

  • 9
   Blyskitka

   Дякую! 🙂 Ох, мій досвід з доставкою Мондої касти досить плачевний і нікому не наважусь її порадити) Майже для усіх закупів користуюсь сервісом Міст експрес, однак, є сайти, які не люблять українських карток, тоді звертаюсь до перевірених посередників 🙂
   Пост про стрілочки є десь у глибинах блогу 🙂 https://blyskitka.com/2016/03/30/fast-cat-eye/

   • 10
    Fayna Sova

    Хм… певно, мені пощастило дуже, бо мало того, що взагалі доставили, то ще й швидко, хоч я вже майже й не сподівалась отримати свій купальничок до моря 🙂 проте 10 днів від оплати замовлення до прибуття його мені в руки – я навіть через посередників довше чекала.

 4. 12
  marfusha1976

  Краса-краса!: ) І самі продукти, і макіяжі. 🙂
  Paradox крутезні! Я тіней побоююся, а таких яскравих тим більше, але відтінок направду бомбезний!))
  Помадка теж сподобалася!:)
  Я б із задоволенням спробувала їх помади та хайлайтери.)

 5. 17
  Alena Vishnyakova

  Когда прошел первый восторг (прошел ли), я все таки решила взять еще несколько теней после НГ (пока разорилась на черную пятницу, хватит покупок), попробовать кремовую помаду и контур для губ. Из твоего богатства приглянулся оттенок Парадокс, прям от красных теней сердце ёкает)))
  Матовые помады пока все, а румяна и хайлатеры меня почему-то совсем не интригуют. Лайнер пока тоже не буду брать, смотрю, он крохотный, как у elf

  • 18
   Blyskitka

   Лайнера там 3 г (і він досить непоганий)- в Інглот, наприклад, 5.5 г, але змалювати цілу банку все рівно буде важко)) Я теж думаю про тіньки, хочу взяти щось цікаве)

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.