
Як тільки у Львові прокидається мандаринково-сніжний настрій, я починаю гарячково витягати із закапелків гірлянди і розвішувати миготливі вогники по хаті. Свято приходить і до моїх нескромних косметичних запасів: усе блискіткове і сяюче вмить витісняє стримані матові текстури 🙂 Починається пора моїх улюбленців-пігментів від Інглот – поки жоден святковий макіяж без них не обходився. Точніше, без нього, бо десь цілий рік мене тішила лише одна скромненька баночка з красивезними дуохромними блискітками. Але кілька днів тому, завдяки моїм новорічним настроям, у красунчика-пігмента з’явилось двійко конкурентів 🙂
Усього на сайті Інглот є 86 відтінків пігментів (з них 6 – з нової колекції). Від цієї цифри і фантастичної різноманітності кольорів космічного пилу в мінімалістичних баночках хочеться піти в корнер марки і скупити хоча б половину цього казкового добра (угу, і сяяти до кінця життя, наче ялинка на Різдво). Але в мене є сила волі (хоч в період знижок вона дуже потерпає), тому поки обмежу свою колекцію трьома блискітковими красенями: 86, 120 та 122.
До речі, мені трохи сумно, що пігменти не мають якихось вигадливих назв, бо мені вони дуже нагадують мініатюрні галактичні туманності 🙂
Ну чим не пігмент Інглот :
http://kingofwallpapers.com/nebula/nebula-021.jpg
До того ж, було б весело малюватись якоюсь там “Крабовидною туманністю” чи “Магеллановою Хмарою” 🙂 Менше з тим. Як я вже казала, блискіткова космічна пилюка пакується в невеликі кругленькі баночки без ситечка.
З одного боку, так зручніше втикнути пальчик прямо в пухкі блискітки, а з іншого – один незграбний рух – і все навколо буде сяяти.
Кожна баночка вміщує 2 г сяючого щастя. Здавалося б, цього зовсім мало, але за рік з хвостиком мені не вдалось використати навіть половини вмісту мінімалістичного контейнера.
Виготовлені пігменти в Польщі і мають термін зберігання 18 місяців (хоча, як і більшість пудрових продуктів, можуть прожити значно довше).
Усі три моїх красунчики – веселково-дуохромні та інтенсивність їх сяяння залежить від способу нанесення.
Найдавніший мій красень – 86 пігмент: коричнево-рудувата база з зелено-блакитними блискітками нагадує чимось розтяжку кольорів у бензиновій плямі 🙂
120 – червоно-рожевий дуохром трохи з меншим міксом кольорів, але також дуже красивий.
122 – красень з нової колекції – коричнева база з насиченими жовтими, майже зеленими, блискітками.
Сухе нанесення (не надто вражаюче, я погоджусь):
Мокре нанесення:
І пігменти в усій красі – нанесення на дюралайн.
Дюралайн – то теж магія ще та, він зв’язує докупи блискітки, перетворюючи пігмент на слухняну гелеподібну речовину.
Найкраще пігменти наносяться пальцем – так вони не розсипаються по обличчю та легко нашаровуються до максимальної яскравості.
Макіяжик з 86 пігментом я вже показувала ось тут 🙂
Зізнаюсь, 122 відтінок я обрала для всіляких золотавих акцентів – ним так гарно можна обрамлювати різноманітні смоукі (особливо у теплих тонах). Ось що мені намалювалось:
Акцент на верхній і нижній повіках виглядає досить цікаво. До речі, 122 відтінок має трішки грубші блискітки, ніж 86 і 120, тому його краще нашаровувати з дюралайном або ж на клей для блискіток.
Мій традиційний вираз обличчя на всіх фотакх – ‘I’m gonna kill everyone you love ‘ 😀
Кольоровий вінегрет з 120 пігментом:
До речі, в роботі ці леткі блискітки є цілком слухняними, якщо їх наносити не сухими і добряче “втерти” в повіку. Тоді вони тримаються купки і нікуди не мігрують впродовж дня.
Тут пігмент у внутрішньому кутику та по центру верхньої повіки 🙂
Думаю, на ці свята я буду по-особливому мерехтлива. Планую зробити експеримент і поєднати усіх трьох космічних красенів у щось дуже сяюче 🙂
А чи є у Вашій колекції зоряний пил від Інглот?
До зустрічі!