Блискіткова магія Inglot AMC Pure Pigment Eyeshadow

Як тільки у Львові прокидається мандаринково-сніжний настрій, я починаю гарячково витягати із закапелків гірлянди і розвішувати миготливі вогники по хаті. Свято приходить і до моїх нескромних косметичних запасів: усе блискіткове і сяюче вмить витісняє стримані матові текстури :) Починається пора моїх улюбленців-пігментів від Інглот - поки жоден святковий макіяж без них не обходився. Точніше, без нього, бо десь цілий рік мене тішила лише одна скромненька баночка з красивезними дуохромними блискітками. Але кілька днів тому, завдяки моїм новорічним настроям, у красунчика-пігмента з'явилось двійко конкурентів :)

Як тільки у Львові прокидається мандаринково-сніжний настрій, я починаю гарячково витягати із закапелків гірлянди і розвішувати миготливі вогники по хаті. Свято приходить і до моїх нескромних косметичних запасів: усе блискіткове і сяюче вмить витісняє стримані матові текстури 🙂 Починається пора моїх улюбленців-пігментів від Інглот – поки жоден святковий макіяж без них не обходився. Точніше, без нього, бо десь цілий рік мене тішила лише одна скромненька баночка з красивезними дуохромними блискітками. Але кілька днів тому, завдяки моїм новорічним настроям, у красунчика-пігмента з’явилось двійко конкурентів 🙂

Усього на сайті Інглот є 86 відтінків пігментів (з них 6 – з нової колекції). Від цієї цифри і фантастичної різноманітності кольорів космічного пилу в мінімалістичних баночках хочеться піти в корнер марки і скупити хоча б половину цього казкового добра (угу, і сяяти до кінця життя, наче ялинка на Різдво). Але в мене є сила волі (хоч в період знижок вона дуже потерпає), тому поки обмежу свою колекцію трьома блискітковими красенями: 86, 120 та 122.

https://www.dropbox.com/s/m7ydsurwzth394m/_MG_6143-min.jpg

До речі, мені трохи сумно, що пігменти не мають якихось вигадливих назв, бо мені вони дуже нагадують мініатюрні галактичні туманності 🙂

Ну чим не пігмент Інглот :

http://kingofwallpapers.com/nebula/nebula-021.jpg

До того ж, було б весело малюватись якоюсь там “Крабовидною туманністю” чи “Магеллановою Хмарою” 🙂 Менше з тим. Як я вже казала, блискіткова космічна пилюка пакується в невеликі кругленькі баночки без ситечка.

https://www.dropbox.com/s/5mey8pdvjl1usot/_MG_6221-min.jpg

З одного боку, так зручніше втикнути пальчик прямо в пухкі блискітки, а з іншого – один незграбний рух – і все навколо буде сяяти.

https://www.dropbox.com/s/31qh1ncirytbbi5/_MG_6146-min.jpg

Кожна баночка вміщує 2 г сяючого щастя. Здавалося б, цього зовсім мало, але за рік з хвостиком мені не вдалось використати навіть половини вмісту мінімалістичного контейнера.

https://www.dropbox.com/s/jfhq9kwv6gcidvj/_MG_6152-min.jpg

Виготовлені пігменти в Польщі і мають термін зберігання 18 місяців (хоча, як і більшість пудрових продуктів, можуть прожити значно довше).

https://www.dropbox.com/s/iwuyydzxesa6tpc/_MG_6153-min.jpg

Усі три моїх красунчики – веселково-дуохромні та інтенсивність їх сяяння залежить від способу нанесення.

https://www.dropbox.com/s/k0laj8b0aued8hu/_MG_6156-min.jpg

Найдавніший мій красень – 86 пігмент: коричнево-рудувата база з зелено-блакитними блискітками нагадує чимось розтяжку кольорів у бензиновій плямі 🙂

https://www.dropbox.com/s/wzspd3lpmanpaga/_MG_6159-min.jpg

120 – червоно-рожевий дуохром трохи з меншим міксом кольорів, але також дуже красивий.

https://www.dropbox.com/s/gekkl8j7e4apx3o/_MG_6160-min.jpg

122 – красень з нової колекції – коричнева база з насиченими жовтими, майже зеленими, блискітками.

https://www.dropbox.com/s/elrh812pwhu99ed/_MG_6161-min.jpg

Сухе нанесення (не надто вражаюче, я погоджусь):

https://www.dropbox.com/s/vlgp4xf49xabbot/_MG_6167-min.jpg

Мокре нанесення:

https://www.dropbox.com/s/tm3qfupz7g66it5/_MG_6180-min.jpg

І пігменти в усій красі – нанесення на дюралайн.

https://www.dropbox.com/s/5k7573ktw9ro2w3/_MG_6187-min.jpg

Дюралайн – то теж магія ще та, він зв’язує докупи блискітки, перетворюючи пігмент на слухняну гелеподібну речовину.

https://www.dropbox.com/s/bzmpvrqd8bzmdyw/_MG_6196-min.jpg

Найкраще пігменти наносяться пальцем – так вони не розсипаються по обличчю та легко нашаровуються до максимальної яскравості.

https://www.dropbox.com/s/lou6q7y5qhlmwps/_MG_6183-min.jpg

Макіяжик з 86 пігментом я вже показувала ось тут 🙂

Зізнаюсь, 122 відтінок я обрала для всіляких золотавих акцентів – ним так гарно можна обрамлювати різноманітні смоукі (особливо у теплих тонах). Ось що мені намалювалось:

https://www.dropbox.com/s/zfmk73r1himx84v/_MG_6288-min.jpg

Акцент на верхній і нижній повіках виглядає досить цікаво. До речі, 122 відтінок має трішки грубші блискітки, ніж 86 і 120, тому його краще нашаровувати з дюралайном або ж на клей для блискіток.

https://www.dropbox.com/s/96fu9irbx57mrfy/_MG_6309a-min.jpg

Мій традиційний вираз обличчя на всіх фотакх – ‘I’m gonna kill everyone you love ‘ 😀

https://www.dropbox.com/s/pkh9hxib1w9gxiw/_MG_6355-min.jpg

Кольоровий вінегрет з 120 пігментом:

https://www.dropbox.com/s/zgwwzz1rpqiz122/_MG_6392-min.jpg

До речі, в роботі ці леткі блискітки є цілком слухняними, якщо їх наносити не сухими і добряче “втерти” в повіку. Тоді вони тримаються купки і нікуди не мігрують впродовж дня.

https://www.dropbox.com/s/hwybnuc2fu2fatm/_MG_6375-min.jpg

Тут пігмент у внутрішньому кутику та по центру верхньої повіки 🙂

https://www.dropbox.com/s/0mcklrza6w2samn/_MG_6384-min.jpg

Думаю, на ці свята я буду по-особливому мерехтлива. Планую зробити експеримент і поєднати усіх трьох космічних красенів у щось дуже сяюче 🙂

А чи є у Вашій колекції зоряний пил від Інглот?

До зустрічі!

11 Comments

Add Yours
  • 2
   Blyskitka

   Вони чудові, мій найулюбленіший продукт від Інглот (а це щось, бо то- прекрасна марка). Головне купити дюралайн і увімкнути фантазію 🙂

 1. 3
  Kateryna

  Я якраз вже дозріла купити дюралайна, твій пост лише додав мені впевненості що він мені дуже треба )). Пігменти вражають! Космічна краса! Наталочка, дякую що розповіла про них!

 2. 5
  IraBlogging

  Красивезні пігменти, а макіяжі, як ота картинка космосу, не з цієї планети (я дуже захоплююсь твоїми макіяжами) 🙂 Я щось не можу привчити себе до пігментів, сипучі штукі мене лякають, хоча маю парочку теж красивих від MakeupGeek. Треба буде набратись духу і експериментувати 🙂

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.