Тест-драйв бази для тіней від MILANI

Моя любов до різноманітних тіньок безмежна – саме вони є моїм найулюбленішим мальовидлом і чарівною паличкою для щоденних маленьких перетворень. На жаль, самі по собі тіні не дуже хочуть жити на моїх повіках – десь через годину-другу вони починають тікати і скочуватись у некрасиві ковбаски. Щоб трохи затримати таку красу, я завжди користуюсь праймером. З ним теж буває досить непросто, бо далеко не кожен може дати раду бажанню моєї шкіри знищити весь макіяж якнайшвидше. Сьогодні я вирішила зробити тест-драйв для одного з найпопулярніших праймерів у світовій б’юті-спільноті – Milani Eyeshadow Primer (який тепер можна знайти і в нас).

https://www.dropbox.com/s/xhmn67zhm1h3oan/0-milani-eyeshadow-primer-blyskitka-review-min.jpg

Досі для мене улюбленою базою була NYX HD Eyeshadow Base, яка цілком пристойно продовжувала життя моїм тінькам десь до 9-10 годин. Встигнувши використати аж три тюбики за останні два роки, я таки наважилась спробувати щось нове. Знаю, що для багатьох консилер прекрасно працює у якості бази, але для мене такий варіант став епік фейлом навіть з пудрою: все скотилось з очей не просто ковбасками, а цілими сарделищами. Тому я чемненько дочекалась, поки до мене таки приїхав новий праймер. Традиційно, до усіх новинок я налаштована доволі скептично і чудес не чекаю 🙂

https://www.dropbox.com/s/0yc7r3oxjh79nbj/4-milani-eyeshadow-primer-blyskitka-review-min.jpg

Насправді, обіцянки виробника досить скромні: праймер має легку текстуру, продовжує життя тіней до восьми годин (мало!!) та мінімізує скочування (не запобігає, а мінімізує. хм..), також робить кольори насиченішими.

https://www.dropbox.com/s/mktsuc9wbkj1dsd/2-milani-eyeshadow-primer-blyskitka-review-min.jpg

Зроблений праймер у США і використати його варто впродовж 12 місяців. Серед складників ізододекан, тальк, кілька силіконів та рослинних екстрактів в якості бонуса. Цікаво-цікаво.

https://www.dropbox.com/s/plwt9z3eqrc5v0y/3-milani-eyeshadow-primer-blyskitka-review-min.jpg

Сам по собі продукт спакований в маленький тюбик з простеньким дизайном. За майже два тижні користування поки нічого не стерлось і не вимазалось.

https://www.dropbox.com/s/j3kz4zol6fsfym2/6-milani-eyeshadow-primer-blyskitka-review-min.jpg

Праймер має зручний маленький носик, через який дуже легко витиснути горошинку потрібного розміру.

https://www.dropbox.com/s/csqvye1w8g3nh30/7-milani-eyeshadow-primer-blyskitka-review-min.jpg

До речі, у тюбику 9 мл продукту (досить багато). На звороті дбайливо пояснено, що праймер треба розтушувати і почекати 30 секунд, щоб він “всівся” на повіці. Про закріплення пудрою чи якісь інші лайфхаки не було написано нічого, тому я вирішила не експериментувати.

https://www.dropbox.com/s/gb19sa5vtoub8j4/5-milani-eyeshadow-primer-blyskitka-review-min.jpg

Хоч база має тілесний колір, на повіці вона розтушовується непомітним та невідчутним шаром.

https://www.dropbox.com/s/3r36t2dij8bx1hk/8-milani-eyeshadow-primer-blyskitka-review-min.jpg

Я вирішила вибрати кілька тіньок з не дуже гарною пігментацією і нанести їх на праймер. База покращила ситуацію, хоч темні тіньки залишились трохи “плямистими”:

https://www.dropbox.com/s/1q7m4u2fo2lrnw7/9-milani-eyeshadow-primer-blyskitka-review-min.jpg

Але справжнім випробуванням для Milani за моїм злісним задумом мав стати повноцінний тест-драйв 🙂 Тому я швиденько намакіяжилась дивним міксом рідких, матових та шиммерних тіньок різних виробників (переважно такий салатик живе на моїх повіках недовго). Ось що вийшло:

https://www.dropbox.com/s/y49zx8bwynifuoo/10-milani-eyeshadow-primer-blyskitka-review-min.jpg

Розтушовуванням я не надто переймалась (shame on me) – часу було не так багато. Так виглядало моє око відразу після нанесення тіньок:

https://www.dropbox.com/s/06kwks836c3hbvv/11-milani-eyeshadow-primer-blyskitka-review-min.jpg

А так воно виглядало через 5 годин. За той час я встигла сходити в гості, наговоритись і насміятись до сліз – як правило, після такого навіть водостійка туш починає розмазуватись (то вам не 8 годин з resting bitch face на роботі 😀 ). Ковбасок я не помітила, тіньки залишились на місці:

https://www.dropbox.com/s/vadc01bfzfpmf2n/12-milani-eyeshadow-primer-blyskitka-review-min.jpg

Але 5 годин – то якось зовсім несерйозно 🙂 Тому я зовсім забула про макіяж і пішла займатися типовими хатніми справами – прибиранням і готуванням смаколиків на вечерю (господинька). Надворі стемніло і останній чекін довелось фоткати у поганому штучному світлі. Але! 9 з хвостиком годин – і ковбасок все ще не видно 🙂

https://www.dropbox.com/s/538q03f3ogabx9d/13-milani-eyeshadow-primer-blyskitka-review-min.jpg

Цей макіяжик я змила десь через 10 з половиною годин після нанесення. Тіньки за той час так і не скотились, хіба почали трохи бліднути. Також я протестувала цей праймер з відтінками, які на мені найшвидше бліднуть і мігрують з повік – шиммерами від Sleek. На моє здивування, макіяж не зрушився з місця – через 10 годин (типова тривалість мого робочого дня + добирання) вони стали дещо блідішими, але все ж виглядали дуже незле. Молодець праймер, сідай, п’ятірка 🙂

Якщо тіньки Вас теж не слухають, раджу придивитись до Milani Eyeshadow Primer. Коштує він приблизно 7$ (200 з хвостиком грн), але для щоденного макіяжу  треба його зовсім трішечки. Знайти Milani можна на усіх сайтах, де продається NYX (свій я купила на makeup.com.ua)

А який Ваш улюблений праймер?

Теплого дня!

12 Comments

Add Yours
 1. 3
  Iaroslava

  Чудовий пост, дякую!) список хотілок став довшим) я зараз спробувала за Вашою порадою праймер від NYX: все круто тіні наче хто прибив) але розтушувати їх трохи проблематично: навіть через хвилину ще тіні “липнуть” до бази і беруться плямами…

 2. 7
  catthekaty

  Клас, закинула собі в віш-лист на мейкапі) Дуже хочу якусь базу, щоб трохи вирівнювала колір шкіри і всякі вени)
  *треба вже скаладати окреми список з хотілками з твого блогу

 3. 10
  Maria Melnichuk

  В мене були і дорожчі бази (Too faced shadow insurance – 5+!, зараз майже вимазюкала UD Primer potion – вже зовсім густою стала від часу) і пробувала від NYX ту про яку ти пишеш (на мені вона жахливо працювала – 2-3 години і масложир :)), ця база на мені тримає тіньки краще ніж NYX, але не 8 годин, а десь 5-6 і мені замало тому що я люблю малювати оченятка і робити усілякі стрілочки з тіней… так що думаю яку дорожчу гарну базу придбати – чи Nars з парфумерії замовити чи ще щось..

  • 11
   Blyskitka

   З праймер поушеном я не подружилась – він дико на мені скочується((( Нарс дуже хвалять, як і Too faced, але я поки шукаю ідеалу серед драгстору) Стрілочки я теж малюю тінями, але певно через будову ока вони в мене якось доживають до кінця дня без проблем)) Зазадрю людям ,в яких тіньки тримаються весь день без бази))))

Напишіть відгук