MOODMatcher Luxe: таємниці простої хімії

Якщо Ви народились у 80x/90х, то мабуть пам’ятаєте помадки ядерно-неонових кольорів, які магічним чином змінювали колір на рожевий або червоний. Разом з веселковою пружинкою, жахливою хімозою під назвою Юппі та жуйками Турбо, вони – мій дуже барвистий дитячий спогад 🙂 Хоч ті помадки пахнули чимось схожим на горілий пластик і мали консистенцію пластиліну, особливим задоволенням було намазати губенята зеленим і вкотре втішитись простій, але незрозумілій мені тоді магії. Як не дивно, мода на ці чудернацькі штуки повернулась – у моїх руках знову дуже, дуже зелена помада 🙂

Кілька місяців тому ютуб вибухнув оглядами ось цієї дивовижі – ці помадки не просто міняють колір, вони є прозорими і навіть мають в собі мініатюрну квіточку. Ну хіба не мімімі? Коштують вони близько 30$, тому зовсім не мімімі :Р  На ібеї і аліекспресі таку красу можна купити за три бакси, але я вирішила вертатись до дитинства простішим шляхом – надибала на parfumeria.ua загадкову помаду під назвою MOODMatcher.

https://www.dropbox.com/s/kxfngzdpxajgdb1/12-blyskitka-moodmatcher-lipstick-review-min.jpg

На сайті є шість однаково неонових на вигляд відтінків – блакитний, зелений, жовтий, помаранчевий, рожевий та червоний. Вибрала я зелений – то мій колір 🙂

https://www.dropbox.com/s/zv98x80xyan45hr/1-blyskitka-moodmatcher-lipstick-review-min.jpg

На вигляд MOODMatcher – трішки апґрейднута версія помади мого дитинства. Майже три грами продукту запаковані у звичайний чорний пластик з прозорим ковпачком. Термін зберігання – 12 місяців. На мій великий подив, помада виготовлена у США.

https://www.dropbox.com/s/3m0f6pmu0mfq5ti/2-blyskitka-moodmatcher-lipstick-review-min.jpg

Виявляється, цей бренд існує з 1985 року і славиться своїми різноманітними магічними пігментами 🙂 То може це та сама дивовижна помадка родом з 90х? (пахне вона майже так само)

https://www.dropbox.com/s/ba4d9r7v19dnawe/3-blyskitka-moodmatcher-lipstick-review-min.jpg

https://www.dropbox.com/s/q5xja12ji3ji451/4-blyskitka-moodmatcher-lipstick-review-min.jpg

На самій тубі  не так багато маркування, лише наклейка з номером партії (?) та вебсайтом компанії. До речі, на сайті є і блиски, і подвійні помадки, і навіть тіні, підозріло схожі на китайського двійника палетки Naked 3.

https://www.dropbox.com/s/m3p0c9zv5n862hm/5-blyskitka-moodmatcher-lipstick-review-min.jpg

Колір вказаний лише на картонній коробці (хоча сплутати зелений з іншим відтінком було б важко 🙂 )

https://www.dropbox.com/s/lb8g4z49514ds4m/6-blyskitka-moodmatcher-lipstick-review-min.jpg

https://www.dropbox.com/s/pjspdx32hxisotd/7-blyskitka-moodmatcher-lipstick-review-min.jpg

Виробник нам обіцяє 12 годин стійкості, зволоження, чудовий особливий колір та легке нанесення. Усе це звучить дуже дивно, коли ти тримаєш в руках шмат зеленого воску 😀

https://www.dropbox.com/s/zvyykfraod960rb/8-blyskitka-moodmatcher-lipstick-review-min.jpg

Також є відфотошоплене фото чиїхось рожевих губок (насправді колір виглядає дещо інакше).

https://www.dropbox.com/s/dgdetjkkygj4q6m/9-blyskitka-moodmatcher-lipstick-review-min.jpg

Здається, склад цієї помадки теж родом з мого дитинства: парабени, похідні нафти, віск та багато-багато барвників 🙂 Ще тут є запашка, але помада мені ледь пахне пластиліном.

https://www.dropbox.com/s/gyt3iubv2a31qfy/10-blyskitka-moodmatcher-lipstick-review-min.jpg

А тепер до найцікавішого – протестуймо, наскільки магічним є MOODMatcher і чи отримаю я свій ідеальний колір вуст з першого з мазка.

https://www.dropbox.com/s/xx3a4ipok648mjf/11-blyskitka-moodmatcher-lipstick-review-min.jpg

Ось мій звичний ледачий макіяж на вихідні без помадки:

https://www.dropbox.com/s/gwex3iyozarfmxt/14-blyskitka-moodmatcher-lipstick-review-min.jpg

Отаке вийшло з помадкою – фу-фу-фуксія!

https://www.dropbox.com/s/sagkxn2wzfmr8ap/15-blyskitka-moodmatcher-lipstick-review-min.jpg

Нанеслась помада справді легко, але колір проявився дещо нерівномірно, такий собі “корейський” ефект зацьоманих вуст.

https://www.dropbox.com/s/r9ztcr1249kioea/17-blyskitka-moodmatcher-lipstick-review-min.jpg

Носила я цю прекрасну фуксію цілий день, потім вмилась, намагалась стерти її міцеляркою, здалась, лягла спати і вранці знову прокинулась з нафарбованими губами. Помада – звір в плані стійкості, вона настільки сильно залишає по собі пігмент, що навіть іншою помадої замалювати його важко. Що ж це за магія така?

Насправді, все досить просто: барвник RED 27 LAKE. Він реагує на зміни вологості поверхні або навіть повітря та набуває рожевуватого відтінку. Ось я намазала його на руку і на верхню частину свотчу відразу після нанесення крапнула трішки води:

https://www.dropbox.com/s/0k1c4ngfpeq1y4e/13-blyskitka-moodmatcher-lipstick-review-min.jpg

На жаль, барвник не реагує на “хімію” губ кожної людини та не створює колір помади Вашої мрії. Якщо мазнути ним мокрий рушник, він теж стане рожевим 🙂 Усі 6 відтінків мають той самий складник і лише трішки різняться в кольорі через додавання інших барвників.

Загалом, MOODMatcher – дуже ностальгічна штука, яка змусила мене бродити по хаті і шукати своє йойо 🙂 Через дуже потужну стійкість носитиму її нечасто, але для ледачого дня – це саме те, що треба. До речі, на губах помада зовсім не відчувається (хоч і не зволожує, на відміну від обіцянок виробника), тому якось я про неї забула і зі смаком взялася гризти запечену курячу лапку. Від такого виклику MOODMatcher витерся по центру губ і залишив мене з намертво “прибитим” рожевим обводком а-ля 90ті 🙂 Дитинство форева 🙂

P.S Оскільки Блискітці скоро буде один рік, я планую трохи змін. Будь ласка, дайте відповідь на питання (варіантів можна вибрати декілька). Дякую 🙂

7 Comments

Add Yours

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.